2733
2739
عنوان

شوهرم بهم میگه تیشرتای منو بپوش خیلی خوشگل میشی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 56 پست

منم ابراز علاقه ام صفر میگه دوست دارم این شکلی نگاه می کنم 😑 میگه عاشقتم 🙄 کلا یه کلمه حرف نمیزنم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همون ناز کنی لبخند بزنی خوبه 

یا دستاتو بذار رو صورتت ناز کن 

راه حل خوبی دادم؟😂نیازی نیست چیزیم بگی جدی میگم 

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
2731

منم دوس دارم 

منو داداششم زياد اختلاف نداريم بعضي وقتا از هرچي واسع خودش ميخره برام ميخره خيلي خوبهههه

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
چه قشنگ گولت میزنه یه لحظه دلم خواست از این گول خوردنا 😂😍

نه بابا کلی لباس دارم 

نمیذاره لباسای خودمو بپوشم 

دیگه گرونبه خواهر من خخخ

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    
2738

الان منظور از این تاپیک چی بود،،ایا پز زیر پوستی بود؟🤣

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

عزیزم ابراز محبت کن توام عشقتون پایدار  روزای خوب  همین چیزاست 😍

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2706