2410
2553
عنوان

شوهرم بهم میگه تیشرتای منو بپوش خیلی خوشگل میشی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 56 پست

منم ابراز علاقه ام صفر میگه دوست دارم این شکلی نگاه می کنم 😑 میگه عاشقتم 🙄 کلا یه کلمه حرف نمیزنم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون ناز کنی لبخند بزنی خوبه 

یا دستاتو بذار رو صورتت ناز کن 

راه حل خوبی دادم؟😂نیازی نیست چیزیم بگی جدی میگم 

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
2720

منم دوس دارم 

منو داداششم زياد اختلاف نداريم بعضي وقتا از هرچي واسع خودش ميخره برام ميخره خيلي خوبهههه

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
چه قشنگ گولت میزنه یه لحظه دلم خواست از این گول خوردنا 😂😍

نه بابا کلی لباس دارم 

نمیذاره لباسای خودمو بپوشم 

دیگه گرونبه خواهر من خخخ

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    
2714

الان منظور از این تاپیک چی بود،،ایا پز زیر پوستی بود؟🤣

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

عزیزم ابراز محبت کن توام عشقتون پایدار  روزای خوب  همین چیزاست 😍

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2706