2737
2739

بهش اخطار میدم یا دعواش میکنم خواهرم میگه دکتر گفته سنشه ....خب من ناراحت میشم باتمام وجودش دست بچمو میپیچونه یا بشکون میگره هلش میده پرتش میکنه ...منم دعواش میکنم همه میگن بچس...

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم

خونه مادرت ؟یه موقع برو که خواهرت نباشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعیه خودتو قاطی بچه بازی نکن

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

عزیزم ناراحت نشیا عذر میخوام ولی چقدر بی عرضه ان پدر و مادرایی که چنین اجازه ای میدن . خوب تو که میبینی وضعیت اینطوریه چرا میزاری نزدیک هم بشن ؟ چرا دخترت رو از خودت جدا میکنی ؟ چرا میزاری نزدیک هم دیگه برن ؟ کنترل بچه 1 ساله اینقدر برات سخته ؟

2740
عزیزم ناراحت نشیا عذر میخوام ولی چقدر بی عرضه ان پدر و مادرایی که چنین اجازه ای میدن . خوب تو که میب ...

جلو چشمم دارن بازی میکنن یهو کتک میزنه

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم

با زبون باید باهاش حرف بزنید دعوا کنی بدتر میکنه.

مثلا بچه های جاریم باهم دعوا میکنن ماماناشون هرکدوم ار یه ور داد و بیداد میکنن ک وای نزن بچه هم بدتر میکنه.

بنظرم باید بچه رو بکشی سمت خودت بهش یه شکلاتی چیزی بدی بهش محبت کنی تا نزنه ب بجت حسودی میکنه شاید میخاد حلب توجه کنه با زدن جون وقتی میزنه واکنش نشون میدین

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

خب با محبت با اون بچه حرف بزن خالشی قاعدتا شمارو هم دوست داره

سعی کن رابطشون رو خوب کنی ، خودت هم کنارش‌ن بشین

شکلات بده بدن ب هم دیگه

هم دیگرو بوس کنن

بغل کنن

محبتشون رو زیاد کن شاید خوب بشن ،

یادم تورو فراموش..

عزیزم منم این مشکلو با برادر زادم داشتم. ارتباطمو خیلی کم کردم هر دفه هم میبینیم همو مراقب بچم هستم اصلا نمیزارم بهش دست بزنه. اونا بچن تو مواظب باش

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 
عزیزم ناراحت نشیا عذر میخوام ولی چقدر بی عرضه ان پدر و مادرایی که چنین اجازه ای میدن . خوب تو که میب ...

عزیزم مگه میشه ب بچه بگی یه جا بمون یا مگه آدم چقدر میتونه حواسش باشه بالاخره یه کاری پیش میاد مجبور میشیم بریم از کنار بچه