2737
2739
عنوان

خواهرزادم دخترمو کتک میزنه 3 و نیم سالشه دختر من یک نیم سالشه

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 38 پست
خوب بالاتر هم عرض کردم اگر توانایی مراقبت از بچه رو ندارید بچه نیارید !    

اخه خدایی این چه منطقیه شما دارید بچه نیاریم چون بچه جاریمون خیلی شیطون و بیش فعاله و جاریمون هم به روی مبارکش نمیاره و جلوی بچش و نمیگیره و ما چون ممکنه لحظه ای از بچمون دور شیم پس بچه نیاریم چون ما صلاحیت نداریم

ای بابا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخسه تازه زیر زیرکی کتک میزنه فرار میکنه

آخ که منم مثل شمام 

انقد بچه جاریم بیش فعاله که اصلا نمیشه کنترلش کرد یعنی بچم بغلمه اما میخواد بیاد گازش بگیره یا با مشت بکوبه تو شکمش واقعا اگه مهمونی برم که اونم باشه کوفتم میشه از بس استرس بچم و دارم

2731
اخه خدایی این چه منطقیه شما دارید بچه نیاریم چون بچه جاریمون خیلی شیطون و بیش فعاله و جاریمون هم به ...

دقیقا همینه ! بچه میارید باید ازش مواظبت کنید . مگر تقصیر بچه 1 ساله شماست که بچه خواهر شما بیش فعاله که بچه 1 ساله شما باید کتکش رو بخوره ؟! میدونید این استرس و ترس و کتک خوردن هر روزه چقدر در روحیه ش تاثیر میزاره ؟!

هر بار که خواهر شما میاد خونه این بدبخت رو ترس برمیداره که الان باید کتک بخوره , منتها چون نمیتونه ترسش رو به زبون بیاره شما عین خیالتون نیست   

دقیقا همینه ! بچه میارید باید ازش مواظبت کنید . مگر تقصیر بچه 1 ساله شماست که بچه خواهر شما بیش فعال ...

بسم الله خب منم همین و میگم عذر خواهی میکنم مثلا رفتیم مهمونی و دسشوییمون بگیره باید چیکار کنیم 

متاسفانه مشکلم مادرایی هستن که میبینن بچشون انقدر اذیت میکنه و هیچ کاری نمیکنن  

2740
بسم الله خب منم همین و میگم عذر خواهی میکنم مثلا رفتیم مهمونی و دسشوییمون بگیره باید چیکار کنیم  ...

وقتی مادرشون کاری نمیکنه شما باید کاری کنید ! بردار بخوابون تو گوش بچه ش . بگو یا بچه تو تربیت کن یا خودم باش برخورد میکنم .

شما چطوری اینقدر بیخیالید ؟! من بچه ندارم ولی اگر داشتم میدیدم یکی هر بار میاد کتکش میزنه یا اذیتش میکنه یواشکی میبردمش یه جایی مثه سگ میزدمش .