2737
2739

خانوما من با کگل تمرین میکنم که خیلی ببخشید یکم باز بشه ولی تاثیز نداره مشا راه حلی دارین؟مردم از بس درد کشیدم

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی دونم اسم عملش چیه؟ خیلی هم بیهوشی اینها نداره. از پایین واژن رو بخیه میزنن. حالا 3 تا یا 2 دوتا ...

من وقتی زایمان کردم عفونت کردم بخیهام بازمیشد

فکرکن ۴باربخیه شدم ,بارآخرش رفتم اتاق عمل بیهوشی کامل شدم و دکتر زخم.تراشید و دوباره بخیه کرد ولی بازم مثل اول نیست, 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2728
از داروخانه باید بگیرم عزیزم؟

من رفتم داروخانه دوتا دختربودن پرسیدم همدیگه رو نگاه کردن لبخند زدن بعد دوتایی گفتن نه چند نفر برگشتن نگاه کردن خجالت کشیدم اصلا ولی از چندتاعطاری پرسیدم خیلی عادی بودن  آخر سرپودرشو گرفتم ولی عفونتم تبدیل به خارش والتهاب شد 

خدایا شکرت 🙃
2738
چه قدر خوب...مرسی...بعد خطرناک که نیست استفادش؟

گلم بمن دکتر زنان گفت استفاده کن

بهتر ازجراحی وپماد شیمیاییه

بعد هربارم لازم نیس استفاده کنی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من وقتی زایمان کردم عفونت کردم بخیهام بازمیشد  فکرکن ۴باربخیه شدم ,بارآخرش رفتم اتاق عمل ...

خب هیچی مثل اولش نمیشه.

بعد هم مهارت دکتر بستگی داره.

بعد هم به بدن فرد بستگی داره.

من رفتم داروخانه دوتا دختربودن پرسیدم همدیگه رو نگاه کردن لبخند زدن بعد دوتایی گفتن نه چند نفر برگشت ...

اره بابا دختر هایتو داروخونه خیلی بدن‌...مرسی گلم 

🐣🌨I'm bleeding..band-aids won't heal it🐣🌨
2706