2410
2553

من استفاده کردم.خاصیت تنگ کنندگیش تا یه نمدت بود یه دونه شیافش کلی هم ازم هفونت میومد.دو تا بیشتر استفاده نکردم.چون قصد باردار شدن دارم.ولی بعد از اون ک پریود شدم خیلی کمر درد داشتم دل درد البته قبل از پری شدن بعد ک شدم خوب شدم نمیدونم دلیلش چی بود.دستگاه هم داشتم نمیدونم دلیلش چی بود ک بشدت عفونت گرفتم ک کمر درد شدید گرفتم

نه. اینها کالاهای تجاریه. برای پولسازی هست. تاثیر نداره. برای واژن تمرینات کگل عالیه. یا اگه حوصل ...

چه مطمئن میگین گلم

تاثیر که قطعا داره 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
از داروخانه باید بگیرم عزیزم؟

نمیدونم گلم منم دارم میپرسم میگن عطاری ولی من پرسیدم نداشتن 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

من عفونت داشتم گرفتم استفاده کردم پودرشو ولی 

تو تشت نشستم دوبار استفاده کردم ی خارش و التهابم گرفتم بد آخر همون رفتم دکتر ولی تنگیشو امتحان نکردم چون بخاطر عفونت رابطه نداشتم ولی حس میکردم سفت شدم 

خدایا شکرت 🙃
چجوری باید استفاده کنم برای تنگی؟

یک یادوساعت قبل از نزدیکی یدونه شیافو وارد واژن کن همین

یا پودرشو بخر بجوشون بذارسرد شه قبل نزدیکی با سرنگ واژنتو شستشو بده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2714

منم استفاده کردم عالی بودن.از نظر تنگ کنندگی شیافش خیلی تاثیرش بیشتره تا پودرش.ولی نمیدونم چرایکماه بعدش کمر درد شدید گرفتم من دستگاه هم داشتم و تازه برداشته بودم نمیدونم شاید مال دستگاه بوده

مرسی گلم....بعدش از کجا بخرم

عطاری عزیزم

هرکپسول گیاهیش ۵تومنه

ترکیبات ماریانا ... بیست گرم ازهریک از ( گلنار .. مازو ..جفت بلوط .. اویشن ..پونه ..بابونه )و ده گرم زاج سفید ....ترکیبات را پودر کرده در مقداری عصاره شیزین بیان که با اب جوش حل شده به صورت خمیر دراوره و خشک کنید... این شد ماریانا .. البته من از یوتیوب دیدم اینارو ..خودم تجربه نکردم

2706