2737
2739

سه روزه خریدمشون هفت ماهشونه جفتن 

یکم پیش تو اینستا دیدم چقدر عروس هلندیا با صاحب هاشون خوبن ولی اینا هی میترسن یکم نزدیکشون میشم میترسن 

الان دیگه زدم سیم آخر گفتم از قفس یکیشو بیارم بیرون بگیرم دستم گرفت دستمو محکم گاز گرفت 😭😭از دستمم خون اومد جفتش هم ترسید بال زد اومد بیرون مجه میشد بگیریمشون؟؟پس چیکار کنم اهلی شن؟؟اه 

مامانمم میگه استرس بدی بهشون اینا میمیرن 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جفت نباید میخریدی برای رام کردن باید ۲ ماهه بخری

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2742

مال من دستیه ،ولی جیغ میکشه بعضی وقتا رو عصابمه همش،باید دستیشون کنی اگه جوجه هستن اگه بالای ۵ ماه دارم سخته دستی کردن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
جفت نباید میخریدی برای رام کردن باید ۲ ماهه بخری

جفت نخرم آخه اذیت نمیشه؟افسرده نمیشه؟

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
مال من دستیه ،ولی جیغ میکشه بعضی وقتا رو عصابمه همش،باید دستیشون کنی اگه جوجه هستن اگه بالای ۵ ماه د ...

هفت ماهشونه 

وا شما خودتو بزار جای اونا شما حکم هیولا رو داری براشون

من طوطی دارم درموردشون میدونم

طوطیمو از ۱۵ روزکی با سرنگ غذا میدادم پدرم در اومد تا رام شد

خب طوطی رام میگرفتید

جفت که نباید رام باشه مثل چیزایی که تو اینستا میبینید

من برای طوطیم جفت گرفتم دیگه سمتشون نرفتم الان دوتا جوجه هم دارن

کارتون واقعا بده

میدونم دوس دارید رام بشن جفتن ولی بازم امکانش هست راهش هم گوگل سرچ کنید ولی اینطوری فقط بیشتر میترسن مادرتون راست میگن

وای دوماهه قشنگ حس میکنه صاحبش مامانشه.خیلی رابطه ش با صاحبش قشنگه.ما داشتیم

الانم زندس 

منم داشتم مرد 

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
وای دوماهه قشنگ حس میکنه صاحبش مامانشه.خیلی رابطه ش با صاحبش قشنگه.ما داشتیم

اینا خیلی وحشین نمیدونم شاید هنوز بهمون عادت نکردن یا چی!!ولی وقتی آروم نزدیکشون میشم هم روانی میشن و میترسن 

2706