2733
2739

مادرشوهرمن دعوت نمیکنه هیچوقت.‌هرکی خواست میره..ضمنا مامان بابای من تنهان..داداشم خارجه ولی مادرشوهرم کلی بچه داره کنارش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم عدالت که باشه مشکلی پیش نمیاد مثلا یه سال یلدا پیش خانواده پسر یه سال خانواده دختر و هر مناسبت با هرخانواده بودن مناسبت بعدی با اون یکی خانواده باشن

البته گاهی پیش میاد خانواده نباشن یا مشکلی باشه و نشه رفت ولی درکل عدالت رعایت شه همه راضی و خوشحال میشن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

ما اگه یلدا شب تعطیل بیفته میریم خونه پدرشوهرم ،چون دورن از ما یکم و شب رو باید اونجا بمونیم 

اگر نشه اولین شب جمعه بعدی یا قبل یلدا اونجاییم و یلدامونو اونموقع میگیریم 

چون اونا یه پیرزن پیرمردن فقط کار خاصی نمیکنن 

من خواهرشوهرامم دعوت میکنم اونجا ،دیگه خریثم مبکنم باخودم میبرم کیک درست میکنم ،تخمه و میوه ،.... بساط جوجه کباب توی حیاطو 

ولی اگه تعطیل نباشه روز بعدش خونه مامانم میریم ،و مهمون اوناهستیم ،

امسال که همسر عزیزتر از جانم ماموریت هستن و یلدا رو خونه نیستن ،و منم مهمون مامانم هستم

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728

حالا من چند باری رفتم

مادرشوهرم میز میچینه از این سر تا اون سر

سماور ذغالی میاره

چندین مدل غذا

از اجیل و انار و هندونه تا باقالی و لبو و ....دیگه کسی نمیتونه از همش بخوره

ولی اخلاق صفر

همشون قیافه میگیرن حتی برای هم 

من و شوهرم هر سال یلدا مسافرت میریم

پارسال رفتیم زستوران رزرو کردیم برنامه داشتن کلی هم خوش گذشت

به میز چیدن نیست میزبان باید اخلاق داشته باشه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه مادرشوهر اصلا خوش نمی گذره خب  ، اصلا هم تدارک شب یلدا رو نمیبین عین یه شب معمولی می مونه ...

مال مام همینطوره 

ما باخودمون میبریم همه چی ،خواهرشوهرامم میگم بیان دورهم خوش میگذرونیم

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
مال مام همینطوره  ما باخودمون میبریم همه چی ،خواهرشوهرامم میگم بیان دورهم خوش میگذرونیم

خب چه فایده ادم میره مهمونی خودش همه چی بخره  کلا خانواده شوهر من تو فاز این چیزا نیستن 

خب چه فایده ادم میره مهمونی خودش همه چی بخره  کلا خانواده شوهر من تو فاز این چیزا نیستن

خوب من خونه مامانم که میرم مثل مهمون میرم چون مامانم جوونترن و حال اینکارارو دارن و خداراشکر از نظر مالی وضعشون خوبه 

ولی اونجا که میرم پدرشوهرم و مادرشوهرم هردو پیرن حا اینکارو ندارن ،من میخرم میبرم کلی هم کیف میکنیم باهم 

انگار مهمون من بودن دیگه ،ولی تو خونه اونا ،چون خواهرشوهرامم مبگم بیان اونجا ،بچه ها کلی کیف میکنن

2738