2733
2734
عنوان

سهامداران پدیده ی شاندیز لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 30 پست
از صبح که دارم میگم من سامانه سجام ثبت نام کردم  حالا برام کد 10 رقمی اومده میگه برو کارگزاری

برو سایت کارگزاری مفید ثبت نام کن.بعدش خود کارگزاری مفید ادرس میده که حضوری بری مدارک تحویل بدی.بعدش میری پیشخوان اهراز هویت میشی.یه کد برات ایمیل میکنن که باید اون کد بدی به کارگزاری مفید تا ثبت نامت تکمیل بشه بعد از سه روز میتونی کار با بورس شروع کنی

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوباره مرحله به مرحله میگم 

1 ثبت نام سجام 

2 ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی )کارگزاری مفید

3 ثبت نام حضوری با اصل مدرک تحصیلی و شناسنامه و کد ملی

4 اهراز هویت پیش خوان

5دریافت کد از طریق ایمیل و ارجاع دادن به کارگزاری جهت راه اندازی کد بورسی

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
2731
هرکارگزاری که ثبت نام کردی برو مدارکت تحویل بده بعد برو اهراز هویت بعد یه کد برات میفرستن به ایمیلت ...

شما اطلاعاتی داری در مورد پدیده که آیا واقعا میشه سهامو خرید و فروش کرد یا بازم دارن چندمدت مردمو سرگرم میکنن؟

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
شما سهامداری؟ ثبت نام کردی؟ خبر جدیدی از پدیده نداری .؟بنظرت خودمون باید خرید فروش کنیم 

درباره پدیده شاندیز از یک نفری پرسیدم.

گفت پرونده پدیده شاندیز در مرحله دادگاه است.

حکم دادگاه هنوز اعلام نشده.

قراره بعد مشخص شدن حکم دادگاه نحوه تسویه حساب با سهامداران پدیده مشخص شود.

پس فعلا برگه پذیره نویسی پدیده شاندیز را پیش خودت نگه دار.

اون برگه ای که دست شماست برگ سهام پدیده نیست.

برگه پذیره نویسی است.

هنوز تبدیل به برگه سهام قابل معامله در بورس نشده.بعدا تکلیف این برگه ها مشخص میشود.

اما سجام چیه؟ هر کی برگه سهام یا برگه پذیره نویسی داره باید تو سایت سجام ثبت نام کند و احراز هویت شود.

شما اینکار را انجام دادید.از کدام سایت وارد سایت سجام شدید؟

چون عکسی که از سجام گذاشته اید مربوط به سجام نیست!!!!!!!!

در گوگل بنویس سجام.بعدش وارد شو و شماره موبایلت را بنویس و بعدش کد ملی و وارد شو.

بعد از ورود به سجام باید کد 10 رقمی بالای صفحه موجود باشه.

کد 10 رقمی بهمراه اسم و فامیلت برات اس مس شد؟؟؟؟؟؟

اگر اس مس شده با همون کد 10 رقمی با اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی همه صفحات و کپی مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر فرقی نمیکنه و شماره حساب بانکی بانک ملی یا ملت یا تجارت و شماره شبا برو به آدرس زیر در اهواز ثبت نام کد آنلاین بورس انجام بده.

اهواز، کیانپارس، بین خيابان ۵ و ۶ غربي مجتمع نوري طبقه ۲

آدرس بالایی دفتر اصلی کارگزاری آگاه اهواز است.برو اونجا ثبت نام کن.بگو کد آنلاین میخام.

آدرس زیر هم تالار بورس اهواز است میتوانی اونجا بروید ثبت نام کنید دوره رایگان مقدماتی بورس اهواز.

اهواز، کیانپارس ،خیابان ۱۴ غربی نبش خیابان ایدون ،تالار منطقه ای بورس خوزستان

نمیخاد به کارگزاری درباره پدیده حرفی بزنی.برگه پدیده هم نمیخاد ببرید.

چون اونها خبر ندارند.فعلا تکلیف پدیده مشخص نیست.هنوزم تو بورس نیامده.پس امکان خرید فروش پدیده شاندیز وجود ندارد.

اما شما برو کارگزاری آگاه ثبت نام کن.

کارگزاری ازت عکس سجام هم میگیره تا سجام شما نهایی شود.

هیچ هزینه ای کارگزاری ازت نمیگیره.رایگانه.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
شما سهامداری؟ ثبت نام کردی؟ خبر جدیدی از پدیده نداری .؟بنظرت خودمون باید خرید فروش کنیم 

من بله ولی اصن در مورد سهام پدیده اطلاعی ندارم 

خودت باید کلا خرید فروش کنی ولی جدیدا گفتن برای احراز هویت باید برید دفترپیشخوان کاری نداره

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
درباره پدیده شاندیز از یک نفری پرسیدم. گفت پرونده پدیده شاندیز در مرحله دادگاه است. حکم دادگاه هنو ...

ممنون عزیزم 

خداوند عوض تمام راهنماییهای دلسوزانه و دقیقت ان شاالله به زندگیت برکت و شادی بده 

ممنون که اینقد با حوصله جواب دادی 

من ثبت نام کردم کد 10 رقمی اومد و احراز هویت انجام دادم کد انلاینم گرفتم 

اینا انجام شده یعنی کار درست پیش رفته؟

چون گفتی عکسی که گذاشتی از سجام نیست بابت اون میپرسم

ممنون عزیزم  خداوند عوض تمام راهنماییهای دلسوزانه و دقیقت ان شاالله به زندگیت برکت و شادی بده& ...

خوبه.بنویس سجام در گوگل وارد شو صفحه ات را دوباره می بینی 100 بار میتوانی واردش شوی.

دیگه نیاز به پرداخت پولم نیست.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
خب منکه تو سایت ثبت نام کردم کجا باید برم اهراز هویت اصلا ازین چیزا سر در نمیارم . زنگ زدم به کارگ ...

عزیزم برای احراز هویت هر دفتر پیشخوانی که بری، برات کار انجام میده

دوباره مرحله به مرحله میگم  1 ثبت نام سجام  2 ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی )کارگزاری مفید ...

سلام عزیزم من توی کارگزاری مفید هستم . کد بورسی هم دارم و فعالم. سجام هم ثبت نام کردم . باید برم برای اهراز هویت جایی یا نه؟

از صبح که دارم میگم من سامانه سجام ثبت نام کردم  حالا برام کد 10 رقمی اومده میگه برو کارگزاری

عزیزم باید بری دفاتر پیشخوانی که کار احراز هویت سجام رو انجام میدن اونجا ازت امضا و اثرانگشت میگیرن و با دوربین ازت عکس میگیرن بعد یه کارگزاری انتخاب میکنی کارگزاری واسطه شماست که بتونی خرید و فروش سهام کنی الان فارابی آگاه مفید جز خوبان 

عضو گروه نارنجی وزن شروع ۷۰.۶۰۰ هدف ۵۷ خدایا شکرت من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم
2706