2733
2739

بچه ها کسی از این خبر اطلاعی داره که گفتن توی سامانه سجام ثبت نام کنید که وقتی شرکت وارد بورش شد بتونیم سهام خرید و فروش کنیم

روالش به چه صورته 

من فقط توی سامانه ثبت نام کردم الان کد اومده میگه باید بری کارگزاری بورس ولی زنگ زدم میگن ربطی به ما نداره باید بری دفتر پیخوان اهراز هویت 

اگه اطلاعاتی دارید بگید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرکارگزاری که ثبت نام کردی برو مدارکت تحویل بده بعد برو اهراز هویت بعد یه کد برات میفرستن به ایمیلت که باید اون کد به کارگزاریت بدی

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
والا توی سایت ثبت نام کردم حضوری جایی نر فتم  شما سهامداری؟ ثبت نام کردی

جایی که ثبت نام کردی یه کارگزاریه.اسم داره.مفید یا فارابی یا ...در کنارش باید سجام هم ثبت نام کنی

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
هرکارگزاری که ثبت نام کردی برو مدارکت تحویل بده بعد برو اهراز هویت بعد یه کد برات میفرستن به ایمیلت ...

خب منکه تو سایت ثبت نام کردم کجا باید برم اهراز هویت

اصلا ازین چیزا سر در نمیارم .

زنگ زدم به کارگزاری میگه به ما مربوط نمیشه 

2740
خب منکه تو سایت ثبت نام کردم کجا باید برم اهراز هویت اصلا ازین چیزا سر در نمیارم . زنگ زدم به کارگ ...

عزیزم اینترنتی ثبت نام کردی میدونم.باید ببینی کدوم کارگزاری بوده که ثبت نام کردی تا کامل راهنماییت کنم

10 تومن پرداخت کردم چطور مگه

برو تو هیزتوری نگاه کن چه سایتی بوده.شاید سجام ثبت نام کردی