2737
2739

سلام

من ديروز سونو دادم اختلاف سني جنين هام دو هفته و 3 روزه جنين دختر 1720 و پسر 1900 ممكنه منجر به زايمان زودرس بشه خيلي نگران دخترم هستم اي كاش يه راهي بود كه سريع تر رشد كنه و به اندازه برادرش بشه اين فاصله سني خطرناك نيست؟

ن عزیزم دو هفته مساله ای نیست

ببین دکترت چی میگه

فوقش ی آمپول مینویسه ک ریه هاشون تشکیل شه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خيلي ديدم دختر صعيف تره فوقش ميره دستگاه يكم 

چون بچه هاي عمم يادمه پسره مرخص شد براش ٥ تا گوسفند كشتن😂😂 بعد مامانم ميگه دختررو تو بينارستان يادشون رفته بوده بعد سه روز برن بيارن 

اين كه خاطره بود تعريف كردم استرست كمتر شه 

ولي در كل جنين دختر ضعيف تره

2728

فاصله‌سنی.ینی.پسره.دوهفته‌زود‌تر‌تشکیل‌شده؟

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2740

عزیرم نگران نباش وزنشون خوبه فاصله سنی هم تو بارداری دوقلویی طبیعیه

اتفاقا جنین دختر قویتره حتی اگه وزنش پایینتر باشه پس غصه نخور انشالله صحیح و سالم میان بغلت

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

وزنشون ماشاالله خوبه نگران نباش 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن