2733
2734
عنوان

چشم سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 77 پست
بعد حدود پنج سال همین چندروز روز پیش یهو تو ذهنم اومد شاید اون حال اون زمانم مال چشم سوم بوده، بخدا ...

خواهش میکنم گلم

موضوعات فلسفی همش خوبه باعث تکامل روح میشه درباره همه فیلسوف ها طرز تفکرشون تحقیق کن از افلاطون گرفته تا ارسطو و دکارت ونیچه....وقتی فلسفه خوندن رو شروع کنی باعث میشه که خود به خود با حقیقت های زیادی رو به رو بشی وچیزهای که تو درونت وجود دارن ولی فراموش کردیو به یاد بیاری اینجوری روحت ارتقاء پیدا میکنه و این باعث باز شدن دوباره چشم سومت میشه...توبیوفت دنبالش قول میدم یواش یواش ادامه راه برات مشخص بشه......در رابطه با عارفها هم تحقیق کن در رابطه با زندگیشون و خیلی چیزهای دیگه(هرچند که یه جورایی بیشتر فیلسوفا عارفم بودن مثل اوشو) و مدیتیشن  تمرکز بر روی چشم اجناتم یادت نره

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
یا خداااااا....اینا چیه....محلول مالید چشمت باز شد؟؟؟روحتون شاد مردم از خنده

گفتم جن گیر بود دوست داری برات بازش کنم باشه میکنم

یه محلول مالید که واقعا پیشونیم سوخت وداغ شد

یه اینه داد دستم با کلی اسم عجیب غریب 

یه سر بند مشکی بست به پیشونیم که توش دعا داشت یه چادر هم انداخت رو سرم و همه جا رو تاریک کرد منم تونستنسم خیلی چیزا از جمله جن هارو هم تو ایینه هم رو به روم ببینم

لطفاً مسخره نکنید چیزی رو که نمی دونید

دوست دارین بخندین هم لطیفه بخونین نه حرفای جدی رو

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهش میکنم گلم موضوعات فلسفی همش خوبه باعث تکامل روح میشه درباره همه فیلسوف ها طرز تفکرشون تحقیق ک ...

باشه عزیزم ممنون از مهربونیت  

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م