2733
2739
نمیشه میدونی چرا شاید بگی خیلی دیوانه ام ولی وقتی میگه پشیمونم با اعماق وجودم دوس دارم باورش کنم ول ...

می فهمم چی میگی

خیلی اوضاع بدیه

ن راه پس داری ن پیش

پس فقط تنها راهت میشه توکل ب خدا

ببین دعا و قران معجزه میکنه

خدا رو چ دیدی شاید اصلا با همین توکلو دعا همین شوهر غیر قابل تحملت تبدیل شد به همون شاهزاده.....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
می فهمم چی میگی خیلی اوضاع بدیه ن راه پس داری ن پیش پس فقط تنها راهت میشه توکل ب خدا ببین دعا و ...

نه ادم بشو نیس...جالبه بر سربراه شدنش چن تا چله گرقتم تو خونمون که بودم ولی هرروز بدتراز دیروز بچم عصبی شده بود خی دستاشو میمالید بهم بچم هنوز دوسالش نشده ولی منو تنها نمیزاشت که نکنه باباش منو بزنه

خيلي ببخشيد نميدونم چرا حسم ميگه داري خالي ميبندي اسي چون پيام ها خيلي شكل هم بودند چند بار هم ازت پ ...

من فکر میکنم منظور دختره از پیل ، پیله کردن و سریش بودن بوده ، دختره نوشته من پیله ی عشق چندین و چندسالمم نبودم چه برسه شوهر تو. آخه استارتر بهش گفته شوهرم گفته تو پیله ی اون شدی و تو بهش پیام میدادی

نه ادم بشو نیس...جالبه بر سربراه شدنش چن تا چله گرقتم تو خونمون که بودم ولی هرروز بدتراز دیروز بچم ع ...

ای بابا

چه گره ای افتاده تو زندگیت

پس باید یه چن وقت بشینی با فکر ازاد فکراتو بکنی تصمیم درستو بگیری

ای بابا چه گره ای افتاده تو زندگیت پس باید یه چن وقت بشینی با فکر ازاد فکراتو بکنی تصمیم درستو بگی ...

دوس دارم چشمامو ببندم بعد یهو باز کنم ببینم هنه چی تموم شده و جلو رفته دیگه نمیتونم فک کنم قدرت فک کردن دیگه ندارم ذهنم اصلا کارنمیکنه 

2740
شوهرم زد به حاشا که دختره پیلم شده(یعنی به زور میخواست باهام باشه اویزونم شده)دخترم گفت من نشدم...

چه کثافت هایی هستن این مردا ، با هزار التماس و حرفای عاشقونه دخترارو گول میزنن بعد که دستشون پیش زنشون رو میشه همه چیز و میندازن گردن دختر بیچاره ی بدبخت بی خبر از همه جا. زیاد دیدم از این مردای نجس ، مثل همین که ماجراش و نوشتم. خودش و برا من کشته با پیاماش که متاهل نیستم و عاشقتم و این حرفا ، اما اگه متاهل باشه و پس فردا خانمش قضیه رو بفهمه من میشم یه دختره هفت خط و عشوه گر که با عشوه و ناز و ادا و پیله شدن از راه به درش کردم اونم مرد  گنده ی ۳۳ ساله ی عاقل و بالغ ، پاک و خانواده دوست رو 

دوس دارم چشمامو ببندم بعد یهو باز کنم ببینم هنه چی تموم شده و جلو رفته دیگه نمیتونم فک کنم قدرت فک ک ...

میدونم چی میگی عزیزم

خیلی اوضاع سخت و طاقت فرسایی هست

ولی بخاطر بچه مجبوری قوی باشی

اوف به نظرتون دیگه ادم سابق میشم؟؟؟

میشی عزیزم ادم غصه چیزای باارزش رو میخوره بنظرم مردی ک خیانت کرد دیگه ارزش غصه رو نداره ...اگه ب راه اومد ک هیچ نیومد واس خودت و دل خودت زندگی کن

زدم تو گوش مشکلات زندگی😎رفت با بزرگترش بیاد😯
میشی عزیزم ادم غصه چیزای باارزش رو میخوره بنظرم مردی ک خیانت کرد دیگه ارزش غصه رو نداره ...اگه ب راه ...

خدامیدونه چه شبیو گذروندم همش اشک..کل بدنم انگاردرد میکرد یه حس وحشتناکه خیانت انگار عزیزترین کست مورده ولی جسدشو پیدانمیکنن😢😢😢😢😢

2706