2737
2734

چرا تو دوران نامزدی شوهر ادم مثل چی دنباله ادمه اما بعد از عروسی هرچی محبت میکنی تازه انگار دورتر میشن انگار دیکه اولویتشون نیسی نه که بگم همیشه همینطوره لحظه های عاشقونه هم داریم اما دیگه مثل قبل. ذوقو شوقی نیس فقط میگذرونیم انگار فقط برای خودمون زندگی میکنیم فقط بپزیمو بسابیمو حتی واسه دله خودمون ارایش کنیمو لاک بزنیم .انگار همش ما باید دنباله راهی باشیم که اونا بهمون دلگرم بشن چرا اونا تلاشی نکنن که دلمونو بدست بیارن .تا که دلسنگ بشی میان طرفت نازتو میکشن اما تا حرف دلتو زدیو گفتی دوستت دارم و بهت وابستم همه چی خراب میشه .شما چطورید زندگیتون چطوره ؟راضی اید؟ من شوهره خیلی خوبو مهربونه اما خب محبته زیادی واقعا خوب نیس

ناز و نوازشت میکنه؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم همینطور دقیقا

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2731

چون مطمئن شده دلتو به دست اورده و مال خودشی

همیشه میگم‌مردا نباید از همیشه بودنتون مطمئن باشن

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

بیا تعویض موقتی شوهر

انقد بت محبت کنه خسته شی

منم یکیم عین شوهرت 

من از محبت کردن بدم میاد 

💙اســتـقـلال💙ﻣﻦ ﯾﮏ ﺁﺭﯾﺎﯾﯽ ﺍﻡ،ﺍﻫﻮﺭﺍﻣﺰﺩﺍﯼ ﻣﻦ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺗﺒﺎﺭ ﮐﻮﺭﻭﺷﻢ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻫﻢ ﺣﺴﯿﻦ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﺳﻼ‌ﻡ) ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺩﯾﺎﺭ ﺁﺭﺷﻢ، ﻭﻟﯽ ﮐﻤﺎﻧﺪﺍﺭ ﻣﻦ ﻣﺴﻠﻢ ﺍﺑﻦ ﻋﻘﯿﻞ ﺍﺳﺖ.ﺍﻣﭙﺮﺍﻃﻮﺭﯾﻢ ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯽ ﺍﺳﺖ ،ﻭﻟﯽ ﺟﻐﺮﺍﻓﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﺤﺮﻣﯿﻦ ﺍﺳﺖ.ﺷﺎﻩ ﻋﺒﺎﺱ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻩ ﻣﻦ ﻋﺒﺎﺱ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ (ﻉ) ﺍﺳﺖ.ﺁﺭﯼ ﻣﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﮐﺎﻭﻩ، ﻣﺪﯾﻮﻥ ﻧﺎﺩﺭﺷﺎﻩ ،ﻭﻟﯽ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮﻡ ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺑﻦ ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ (ﺹ) ﺍﺳﺖ.قدﻣﺖ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺍﺯ ﻣﺎﻭﺭﺍﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻗﺪﻣﺖ ﺁﻥ ﻣﯿﻨﺎﺯﻡ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻼ‌ﻡ ﻣﻮﻻ‌ﯾﻢ ﺣﯿﺪﺭﮐﺮﺍﺭ،ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ)ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ.ﺁﺭﯼ ... ﻣﻦ ﯾﮏ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻭ دوست ندارم ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ؛ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﻢ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ..من_یک_آریایی_مسلمانم💙
2738
بیا تعویض موقتی شوهر انقد بت محبت کنه خسته شی منم یکیم عین شوهرت  من از محبت کردن بدم میاد&n ...

منم خودم زیادی یکی بخاد بهم بچسبه یا رابطه بخواد عصبی میشم 

دقیقا وضعیت مام همینه عزیزم،دقیقا همین الان دلم از این قضیه گرفته بود که گفتی😐اگه راهی پیدا کردی به منم بگو،،،البته اینجور مردا متاسفانه تنوع طلبن..انشالله که براشما اینطور نباشه

اینجوری حس میکنی باور کن مردا همیشه عاشقمونن مردا. مثل ما زنا احساساتی نیستن ک هی بروز بدن. و علاقه نشون بدن

ولی مثلا همین ک میدونن تو ته ریش دوس داری بخاطرت ته ریش میذاره

وسایلایی ک میخره رنگ مورد علاقه توعه

عطری ک تو دوس داریو میزنه 

و...

همین کارای ساده نشون میده حواسشون بهمون هس

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706