2733
2734
عنوان

فیلم و عکس عروسیم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 15152 بازدید | 377 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مثل شما میپسندم عسل خباز و اگه کاراشو دیده باشی یه ادم معمولی و میکنه عروسک یعنی بعد چند سال بچه ...

ی عروسی داشتیم همین چند وقت قبل دختره خودش با روز عروسیش 180درجه تفاوت داره لنز گذاشته بود 😓 آرایشش خدایی عالی بود ولی تبدیل به عروسک شده بود هرکی عکساشو می بینه میگه این اون نیست 

نمیدونم خوبه یا بد ولی بنظرم همه دوست دارن خوب دیده بشن

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
منم آرایشم واسه ده سال پیش که همه فشن میکردن من خودم ساده خواستم و نزاشتم آبرومو تیغ بزنه الان عکسمو ...

دقیقا منم اینجوریم فقط عکاس م بد بود نور فلش انقدر زیاده که انگار یه موجود آسمونیم با نور فراوان عکسای دکربین دیجیتالی  خواهرم با رزولدشن ۸ مگ بهتره 

وزن اولیه ۶۷    وزن  هدف ۵۹
2731
ی عروسی داشتیم همین چند وقت قبل دختره خودش با روز عروسیش 180درجه تفاوت داره لنز گذاشته بود 😓 آرایشش ...

به نظرم بد نیست افتضاحه

عین این هست که ماسک بخری بزنی به صورتت چه فایده داره وقتی خودت نیستی 

2740
من به ارایشگر گفتم موهامو ساده درست کن.چهرمم یجور باشه مشخص باشه بدون ارایش چجوریم  لباسمم متن ...

راستش  کاملا سلیقهای و نباید به نظرات دیگران اینقدر بها بدی،

شما برخلاف عقاید همه که میگن عروس خیلی متفاوت و پر زرق و برق باشه عمل کردی پس دیگه نخواه نظر دیگرانو بدونی چون ناراحتت میکنه!

منم مثل شما دوست داشتم اما چون مامانم لباس پفی دوست داشت دامنم اسکارلت بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و الان همه از عروسیم خیلی خیلی راضی هستن اما خودم نه زیاد!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

اسي من عكستون رو نديدم ولي مطمين باش سادگي برازندگي هست

١٠ سال ديگه مطمين باش عكساتو نگا كني خوشحال ميشي كه ارايش بروز سال رو نكردي

اتفاقا منم عروسيم ارايشم طوري بود كه مشخص نميكرد ارايش غليظ كرده باشم در حد يه عروس رنگ رژ و سايه و رژ گونه همشون در حد طبيعي بودن

ولي انقد خوب شده بودم خودمم دوس داشتم همش خودمو تو آينه نگا كنم

عوضش هنوزم بعد از ٨ سال عكسامو ميبينم هنوزم از مد نيافته چون ارايشي نيست كه از مد بيفته

توام همينطور 

انشالله خوشبخت باشي

منم دوست دارم ببینم خب

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

خب عروس بايد ي فرقي با مهمونا داشته باشه ديگ مثلا ميتونستي موهاتو زيادم ساده درست نكني ي شينيون باز خوششششگل يا لباست رو با دقت تر انتخاب كني چون ب هرحال ما ن انداممون اروپاييه ن چهرمون پس بهمونم نمياد تيپ و ارايش اونا :)

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
الان معلوم نمیشه 15 سال دیگه نگا میکنی و کیف میکنی که قدیمی نشده، آرایش شیطونی مال همین 8 سال پیشه ا ...

چقدر زشت شده...الان عروسا رو خیلی ملایم وملیح درست میکنن....

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706