2733
2739
از ته قلبم برات دعا میکنم عزیزم فردا زایمانمه انشالله خدا صدامو بشنوه و یه بچه سالم هم نصیب شما بشه.

واسه منم دعا میکنی؟

منم دعا میکنم زایمان راحتی داشته باشی انشاءا...😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین امروز با همین تیتر حرفای مشابه تو رو به دوستم زدم 

ب خدا درد داره صبح تاشب کار کنی و درد تنهایی بکشی اخرش هییییچ هرچی در میارین فقط کفاف زنده بودنمونو میده

اللهم اغننی بحلالک عن حرام و بفضلک عن من سواک

استارتر این رو هر روز ،روزی چند بار بگو.مثلا روزی 110 تا یا هر چند تا دلت خواست

یا تو دعای بعد از نمازت این دعا رو بخون.

واقعا اثر داره و روزی رو زیاد میگنه

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2728
کارکجابود و اینکه همسرم اجازه نمیده اصلا

میگن بین نمازهات کیمیای نخودکی روبخونی خیلی خوبه

خواهرم خداراشکروضع مالی خوبی داره گفت که همیشه میخونه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
الهی ک زایمان راحتی داشته باشی و بچت زیر سایه پدرمادر بززگ بشه توروخدا برا مادرشدن من دعاکن

چشم عزیزم حتما حتما برات دعا میکنم انشالله چند روز دیگ بیای همینجا خبر بارداریتو بدی  

Biomedical Engineering
2738
اخه وقتی خودتون به سختی میگذرونین چرا تو فکر بچه دار شدنین مثلا اون بچه قراره چیو عوض کنه تنهاییت شا ...

نه اتفاقا

بچه روزی خودش رو با خودش میاره.حتی وقتی هموز خیلی کوچوله هست و تو شکم مامانش

کدوم شهری؟ نمیتونی بری سر کار؟ هم خودت سرگرم میشی هم درآمدتون بیشتر میشه زندگیتون راحتتر، من از وقتی ...

من غصم پول نیی اصلا برام مهم نی ولی ناراحتم ک چراباید ابنجوری همسرم کارکنه اخرش پس اندازی نباشه همش خرج خورد و خوراکی ک اعیونی هم نیی بشه من پول داشتم ب اندازه ای ک بخاپ در رفاه باشم زندگی کنم و از سودپولم خرج کنم اما دادم زمین خریدم گزاستم برای روزی ک مادرشدم وبجم بردگ شد سربلندباشم جلوش

صدقه بدید مال تون زیاد میشه.شهدای گمنام شهرتون اگ هست شب جمعه برید سر مزارشونو سلام کنید شهدا زنده ا ...

دلم لرزید پیامتو خوندم حتما میپرسم اخه من غریلم اینجا اگ شد میرم مرسی

اینا همش حرفه کم نیستن بچه هایی تو سختیو فقرن

به نظر من که واقعیت هست و حرف نیست.البته بستگی به دید آدم هم داره و هر طور که به یه چیزی عقیده داشته باشی همون میشه.

البته نظر شما هم محترمه

یعنی بالای سه تومن اجاره ميدين؟ چقد زياااد، ولی اکثرا همینه زندگيامون دیگه صبح برو شب برگرد بخور و ن ...

ن فداتسم 500 خودم گفتم میره برا کرایه 20 دادیم ماهی500 حقوق شوهرم خرجیمونه

2706