2410
2553

من هیچوقت یادم نمیاد ارزوی پولدارشدن داشته باشم حتی بدمم میاداز پول زیادی از حد من دروسع خودمون ب اندازه زحمت و قناعتمون قانعم همیشه  ولی امشب ک داشتم باهمسرم حرف میزدم میبینم چندساله ارزوی سفر دارم اونم فقط مشهد اما نتونسیم بریم هنوزتوشهر غریب دورازخانواده شوهرم5صبح میره8شب خونس اونم این فصل وقتای دیگه10 شب ب خاست خدا3 ساله بچه دارم نشدم تنهااااا ن تفریحی داریم و خورد و خوراک انچنانییی حتیییی نمیتونیم کنارهمدیگم باشیم چون باید سرکارباشه شوهرم وگرنه بخور و نمیری هم پول نیس پس دلمون ب چی خوش باشه اخه

اخی😪

میتونی بری سرکار اینجوری بهترسرگرم میشی

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

همه همینطورن خواهر 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

الهی عزیزم

مگه انتظار پول و مال داشتن عیبه

ایراد ما اینه که بهمون ساده زیستی دروغ اموزش دادن

و طلب کردن نیازهای انسانی رو مادی گرایی تفهیم کردن برامون

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

به خدا توکل کن عزیز دلم.صبر داشته باش انشالله همه چی درست میشه.یه روز به این روزا میخندی.هرکه صبر دارد گنج دارد.دلاتون به حق هم مهربونه انشالله دل سومم میشه خدا همه چیو خودش درست میکنه.مطمئن باش عزیزم

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

کدوم شهری؟ نمیتونی بری سر کار؟ هم خودت سرگرم میشی هم درآمدتون بیشتر میشه زندگیتون راحتتر، من از وقتی میرم سر کار با اینکه با بچه خیلی سخته ولی از نظر مالی اکی شدیم راضیم حداقل حسرت خیلی چیزا به دلم نمیمونه 

خدا خودش برکت بده به پولها

ختم سوره زاریات طلاق مزمل انشراح بصورت روزانه طوری گه فراموش نشه و اگه شد قضاشو بجا بیاری

خدا چنان وسعتی به کارتون عنایت میکنه که عقلها حیروون میمونه

صدقه بدید مال تون زیاد میشه.شهدای گمنام شهرتون اگ هست شب جمعه برید سر مزارشونو سلام کنید شهدا زنده اند و در پیشگاه خدا روزی دارند.بهشون بگید زیارت اما رئوف میخوایید شک‌نکنید جور میشه میرید مشهد.اونجا رفتید بچه ام میده خ ا بزرگ خدا ارحم الراحمین.خدا بخشنده بی نهایت.

2706