2733
2734
نشنیدم تاحالا چی هس اصلا

آخرهرنماز

اول آیه الکرسی فقط تاعلی العظیم یک بار

بعدتسبیحات حضرت زهرا(ع )یکبار

بعد3تاسوره توحید

سه تاصلوات

سه بارآیه دوم طلاق که میشه

ومن یتق الله یجعل له مخرجا

ویرزقه من حیث لایحتسب

ومن یتوکل علی فهوحسبه

ان الله بالغ امره

قدجعل الله لکل شی قدرا

کمتراز5دقیقه وقت میبره

بعدازیه مدت حفظت میشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
خییییللللللییییی معذرت میخام این حرف رو میزنم و ببخشید که میگم اما خانمی کی مطمئن هست که چند سال دی ...

شمادرست میگی اگ زنده نبودم ک وبگ هیچ ولی اگ بودم چی؟پس فردا بچم پول بخاد بگم چرا تورو اوردم این دنیا؟؟؟من دربرابرش مسئولم نمیخام شرمندش باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر کدوم شهر زندگی می کنین؟ تو شهر خودتون پارک یا آبشار یا دریاچه یا ... نداره؟ جمعه ها و روزه ...

شوهرم جمعه ها هم  سرکاره الانم ک دیگ زمستونه کلا فایده نداره هیچی

2728
قربونت بشم مرسی دوست خوبم  واقعا دلم مال انچنانی نمیخاد ارزوی مادی ندارم مثل خیلیا حسرت ماشبنا ...

اون ارامشو دیگه هیچکی نداره عزیزم

زندگی خیلی سخت شده

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
من به هر کسی که بدون علت باردار نمیشه میگم که رحمش رو گرم کنه خودمم 8 ماه طول کشید باردار بشم هم ب ...

عرق کاسنی طبعش خیلی سرد نیس؟؟؟؟

کرسی خوبه براخودم میخام بزارن  گرمیحاتم زیاد میخوریم ی مدته

آخرهرنماز اول آیه الکرسی فقط تاعلی العظیم یک بار بعدتسبیحات حضرت زهرا(ع )یکبار بعد3تاسوره توحید ...

اینکارو مطمعنم دو 3 بار ک انجام بدم دیگ حوصلم نمیکشه ادم بیخودی هستم خودم میشناسم خودموو ولی ممنون ک وقت گزاشتی برام

عرق کاسنی طبعش خیلی سرد نیس؟؟؟؟ کرسی خوبه براخودم میخام بزارن  گرمیحاتم زیاد میخوریم ی مدته

عرق کاسنی رو شوهرتون بخوره که اسپرمش زیاد بشه و البته میگن احتمال پسرزایی هم زیاد میشه.

اگه شما هم خواستی کاسنی بخوری الآن نخور،هر وقت باردار شدی با فاصله و مقدار کم بخور که خوبه.

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2738