2737
2734
عنوان

نچسبیه این زن

279 بازدید | 17 پست

عروس عمه ی شوهرم خیلیییی خود پسنده مثلا یه طوریه ک همش انگاری این خعلی میدونه دیگ بقیه هم گیجن اینا از کار همه ایراد میگیره 

از وقتیم من عروس اینا شدم اولاش نه ولی همش میخواد میونیه منو شوهرمو بزنه میخواد خودشو بکنه تو چش شوهرم اصلنم چش دیدن منو نداره خیلی از من بدش میاد مثلا یه چیزی خریده ب شوهر من میگه من از این خریدم خوبه؟! یا مثلا باردار بود به شوور من میگف ویار لواشک دارم.همش سر این خانومه باهم بحث داریم با شوهرم

الانم خونه ی مادر شوهرم اینا مهمونن منم اونجام ولی طبقه بالا.خودمو بهش نشون نمیدم عصابم بهم نریزه شوهرمم خونه نیست به نظرتون چه رفتاری باهاش داشته باشم؟

شوهرمم همش میگه تو مقصری بچه اونو بغل میکنه میگه دخترش نازه اینا منم دیوونه میشم یا مثلا اگ جواب سوالای بی مورد اونو بده :/ چه کنم

تیکر یه سالگی پسرم 😍  اقامون+پسرم=زندگیم❤

الان به سری میان میگن توام برو با شوهره اون حرف بزنو ....   

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان به سری میان میگن توام برو با شوهره اون حرف بزنو ....    

😂😂اههه نه دیگه راه کار خوب شوهر اون خیلی هیزه بدم میاد کلا ازش عق ام میگیره وقتی با من حرف میزنه

2728

اصلا نمیدونم عروس عمه شوهرم کیه؟ بغیر از اقوام درجه یک رفت و امد نکنید با کسی خوب

به شوهرت میگه ویار داره؟! 🙄

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
باهاش سنگین رفتار کن و خودتو به شوهرت نزدیک تر کن وقتی اون هست

همین کارو میکنم شوهرم میگه تو بهش رو نمیدی اون باهات خوبه :(

مدتی سعی کن باهاش دوست باشی یعنی جای میبینیش باهاش خوب رفتارکن شاید بهتر شد شاید ازش فاصله میگیری اون اینجور برخوردی باهات داره

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738
اصلا نمیدونم عروس عمه شوهرم کیه؟ بغیر از اقوام درجه یک رفت و امد نکنید با کسی خوب به شوهرت میگه ویا ...

با ما رفتو امد ندارن فقط تو مهمونیای خانوادگی شوهرم اینا هس

😂😂اههه نه دیگه راه کار خوب شوهر اون خیلی هیزه بدم میاد کلا ازش عق ام میگیره وقتی با من حرف میزنه

شاید خانومش بخاطر این رفتار شوهرش،با شوهر شما هم اینطوری رفتار میکنه!!

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
به یه نفر که اطمینان داری هواتو داره بگو اگرم نه جواب دندون شکن بده

ب مادر شوهرم گفتم اونم طرفه منه اما میگه چه کنم اون نفهمه

جواب دندون شکنم چن باری دادم یه بارم کم مونده بود گیسو گیس کشی کنیم 😂😂خیلی بی شخصیته تلپ شده تو زندگیه من

اصلا نمیدونم عروس عمه شوهرم کیه؟ بغیر از اقوام درجه یک رفت و امد نکنید با کسی خوب به شوهرت میگه ویا ...

منم ب جز خانواده شوهرم هیچ فاملیشون نمیشناسم حتی دایی عمه عمو خاله

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
مدتی سعی کن باهاش دوست باشی یعنی جای میبینیش باهاش خوب رفتارکن شاید بهتر شد شاید ازش فاصله میگیری او ...

باهاش دوست شدنیم میاد میگه این چه شالیه گرفتی این چه لباسیه پوشیدی یا مثلا دکور خونت چرا اون شکلی کردی در واقع خود تعریفی نباشه خیلیا میگن من از اون خیلی سرترم

2706