2737
2739
عنوان

قانون جذب

226 بازدید | 61 پست

خانما کسی تا حالا با قانون جذب نتیجع گرفته ؟؟چجوریه اصن باید چی کار کنیم؟؟ما یه مشکل خیلییییییی بزرگ تو زندگیمونه که درستم نمیشه به نظرتون نتیجه میگیرم

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂
بله من نتیجه گرفتم به سایت امیر شریفی و امیر همتی وعباس منش سر بزن خیلی کمکت میکنن

مرسی بعد چن وقت نتیجه گرفتید؟؟

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی بعد چن وقت نتیجه گرفتید؟؟

خیلی سریع اتفاقات خوبی که میخواستم رو طی یک هفته و بعضی هارو دوهفته و حتی یک ساعت..ما انسانها همش درحال جذبیم زمان نداره 

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2728
بله من نتیجه گرفتم به سایت امیر شریفی و امیر همتی وعباس منش سر بزن خیلی کمکت میکنن

واقعا کمکتون کرد؟؟؟والا من که اصلا؟فکرت ارومه؟میتونی تمرکز کنی؟والا من یکی از اقوام هزینه میلیونی کرد و سیدی گرون خرید ولی هنوز که ۸ گرو ۹

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2738
واقعا کمکتون کرد؟؟؟والا من که اصلا؟فکرت ارومه؟میتونی تمرکز کنی؟والا من یکی از اقوام هزینه میلیونی کر ...

بله گلم واقعا از سایتشون چیزهای زیادی یاد گرفتم...فکرمم همیشه سعی میکنم توجهت مثبت نگرش دارم...ما مغز قدرتمندی داریم...خصوصا ضمیرناخوداگاهمون خیلی قدرتمنده....اگه بفهمیم چطور باید ازش استفاده کنیم،همیشه تو زندگی موفقیم

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706