2733
2739
عنوان

سقط جنین

155 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من الان 24روزه ک سقط کردم خونریزیم چند روز اول شدید بود ولی تا10 روز خونریزی داشتم بعدش لکه بینی داشتم و مثلا روزی دوقطره لکه خون سیاه ازم میومد و بقیه روز کلا پاک بودم دیگه همینجا تو ی تاپیکی ی خانومی بهم گفت رفتم دگتر بخاطر لکه بینی سقط بهم ال دی داده خوردم قطع شده توهم بخور قطع میشه من خوردم قطع شد از دیروز صبح درد خییلی کمی مثل درد های پریودیم داشتم ک خودمم حس کردم میخام پریود شم ولی گفتم به این زودی نباید پریود شم دیگه از دیشب لکه بینی باز دارم ب نظرتون پریود میخوام بشم یا مال سقطه دارم از نگرانی میمیرم😩

ولی من سقط کردم فقط ده روز خونریزی داشتم بعدشم بدون اینکه چیزی مصرف کنم خوب شدم

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا حدود ۴۰ روز لک بینی داشتم دکتر گفت طبیعیه

سر چهل روز پریود شدم

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2731
برو دکتر مگه میشه اینهمه خومریزی  من 24ساعت اونم لخته خون خارج میشد

عزیزم خونریزی ندارم ک. فقط ده روز اول خونریزی داشتم تایک هفته هم لکه بینی ک قرص ال دی خوردم قط شد الان باز لکه بینی دارم و درد هایی ک.سر پریودی هام داشتم 

منم سقط داشتم و بعدم لكه بيني ...رفتم سونو واژينال گف كيست هاي ريز داري دكتر برام قرص جلوگيري داد گف ...

چیکارکنم ب نظرت پریود میخام بشم یا لکه بینی مربوط به سقطه

2738
ب نظرت من الان میخام پریود شم یا مال سقطه زیردلمم درد میگیره یکم

چندروز از خونریزیت میگذره

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️
2706