2737
2734
عنوان

خورشت کرفس چطور درست میشه؟

131 بازدید | 17 پست

اونی که از همه خوشمزه تره   چطوره

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشتو با پیاز خوب تفت میدم بعد سبزی قورمه یا سبزی کرفس رو که قبلا سرخ کردم باهاش خوب تفت میدم نوک قاشق رب میزنم وادویه میزنم و تفت میدم کرفس سرخ شده و آب میریزم ۴ ۵ ساعت بپزه بعد توش یه دونه لیمو و کمی آلو خورشتی میریزم ومیزارم جا بیوفته

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2728

کرفست رو با روغن تفت بده سبزیشم جدا تفت بده گوشتتو با پیاز تفت دادی زردچوبه و فلفل بزن اب بریز درشو بزار بزار بجوشه دوساعت بعد اول کرفستو بریز پشت سرش سبزیشو بزار 1ساعت بجوشه بعد یه قاشق غذا خوری نعناع خشک پودر شده بریز نیم ساعت قبل خاموش کردنم یا 1ساعت نمک و لیموتو بنداز داخلش عالی میشه شک نکن.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
گوشتو با پیاز خوب تفت میدم بعد سبزی قورمه یا سبزی کرفس رو که قبلا سرخ کردم باهاش خوب تفت میدم نوک قا ...

لوبیا قرمز چی؟ 

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

ساقه ی کرفس رو برش بزن(بسته ب سلیقه خودته درشت یا ریز)بعد حسابی با جعفری و نعنای ریز شده تفت بده چون کرفس ذاتا تلخه جعفریشو بیشتر کن .انقدی تفت بده ک حسابی نرم شه.پیازداغ نگینی فراوان درست کن با زردچوبه و یکم فلفل سیاه بعد بهش گوشت خورشتی و لوبیای ک از شب قبل خیساندی اضافه کن ی قاشق هم رب و ابغوره و لیمو عمانی(ما خوده لیمو رو نمیندازیم پوست و هسته هاشو جدا میکنیم گوشتشو میندازیم)رو با یکم اب جوشیده بزار بپزه .یکم ک گوشت و لوبیا نرم شد بهش کرفسو ک با نعنا جعفری تفت دادی اضافه کن زیرشو بکش پایین بزار جا بیفته.اگه از اول کرفسو اضافه کنی هم تلخ میشه و بدرنگ هم خیلی له میشه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
کرفست رو با روغن تفت بده سبزیشم جدا تفت بده گوشتتو با پیاز تفت دادی زردچوبه و فلفل بزن اب بریز درشو ...

سبزیش یعنی چی؟

2740
ساقه ی کرفس رو برش بزن(بسته ب سلیقه خودته درشت یا ریز)بعد حسابی با جعفری و نعنای ریز شده تفت بده چون ...

مرسی عزیزم

خیلی بدم میاد☹

منم.ولی تعریفشو شنیدم و خواستم یه تنوعی بدم

نمیخواد قرمه سبزی نیست که خورش کرفسه

واقعا؟ یعنی نریزم

وا سبزی کرفس دیگه نعناع و جعفری خورد شده  ما لوبیا نمیزنیم اصلا خوشمون نمیاد

اوهوم. فقط نعناع خشک تو خونه دارم

واقعا؟ یعنی نریزم

آره من اون مدلی که گفتم درست میکنم خیلی خوشمزه میشه چند جا خوردم با لوبیا بدون لوبیا باآلو بی آلو این مدلی که نوشتم خوب میشه.هر کی خورده خوشش اومده

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️