2737
2739
عنوان

اسم این وسیله ورزشی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 38 پست
شهر ما هوا عالیه. فقط سرررررده😬😬

کدوم شهرید؟ ما همدانیم و برف اومده

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
واقعا؟ مامان منم خرید حالا حوصله ورزش نداره من میخوام بیارمش  شکمم آب میکنه؟

خیلی خوبه آره

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم تو این هوای بارونی مجبورم چند روز نرم پیاده روی.ورزش هم سختمه تو خونه. بنطرت چکارکنم جایگزین شه ...

طناب بزن.

تنها کاری که ضربان قلبتو بالا میبره‌..طناب بزن...من اصن ۱ بارم بیرون نرفتم کلا توخونه...طناب..زومبا...رقص...حلقه..دراز نشست..زیر شکم

2731
طناب بزن. تنها کاری که ضربان قلبتو بالا میبره‌..طناب بزن...من اصن ۱ بارم بیرون نرفتم کلا توخونه...ط ...

طناب ک عالیه ولی سخته. بعدش میگن برای زن خوب نیس.مثانه ش میاد پایین

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
طناب ک عالیه ولی سخته. بعدش میگن برای زن خوب نیس.مثانه ش میاد پایین

تعداد زیاد نزن عزیزم بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ تا بزن که بدنت گرم شه ضربان قلبت بره بالا...اگه میبینی نمیتونی از طناب برای چربیسوزی استفاده کنی برای گرم کردن بدن استفاده کن بعدش ورزشاتو شروع کن

تعداد زیاد نزن عزیزم بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ تا بزن که بدنت گرم شه ضربان قلبت بره بالا...اگه میبینی نمیتونی ا ...

اره برای گرم کردن خوبه مرسی.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2740
کرمانشاهیم همسایه. پس همونه برف رو شما بردین  سرماش رو فرستادین برای ما😃.

😄😄😉😉بلللللله

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟