2752
2734

هنوز عقد نیسیم و فامیل دوریم.

خاستگاری هم اومدن و خانوادم رد کردن ولی من بازم نمیتونم دل بکنم با اینکه خودش گف احتمال ازدواجمون صفره

من معلمم و بحث شغل بود،اون گفت من همیشه زن مغازه دار میخواستم ک مثلا مغازش واسه خودش باشه و هروقت خواست بره و بیاد،میگف زن کارمند نمیخوام😐

گفتم ارایشگر چی؟گف نه خوشم نمیاد

مثلا لباس فروشی داشته باشه

اکثرا دنبال زن معلمن این اسکل میگه کارمند نمیخوام

تازه همشم به تعطیل بودن من حسادت میکنه😐

هیچی‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون زندگیا ک با عشق و توافق و هم عقیده و نظر شروع میشه تضمینی نیس واسه ادامه‌ش شما ک همین اول کارتون

من من شروع شد ک

هرسال ما بدون آگاهی، از سالگردِ مرگِ خود عبور میکنیم...💤🤞

خلایق هر چ لایق اصن چ دلیلی داره مرد واسه زن شغل تعیین کنه ک بعدازادواج بره سرکار.چقدر پررو شدن مردا خواهرمنم خواستگار داره طرف بهش گفته بعد ازدواج برو سرکار خواهرمم گفته باشه ۶دنگ خونتو ۳دنگ مغازتومیزنی بنامم منم کارمو ادامه میدم خواهرم خودش تولیدی داره

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
اسی اگه آیندت برات مهمه ولش کن شغل زن شاغل باید براش اولویت باشه نی نی سایت اینو به من ثابت کرد

اخه خیلی محیط خونمون خشک و افسردس،این گاهی منپ خوشحال میکرد،منم افسردگی داشتم

هیچی‌.
2706