2733
2734
عنوان

سی سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 147 پست
والا من پروفم چیز دیگ بود و این بقچه ی یاذگار موند از یه کاربر اینجا برای من قضیشم مفصله.....فقط خود ...

اها پس یادگاریه

م‍‌گ ب‍‌ی‍‌ک‍‌ارم‍ #دن‍‌ب‍‌ال‍ه ب‍‌ی‍‌و #ب‍‌گ‍‌ردم‍ ت‍‌و ب‍‌خ‍‌ون‍‌ی‍‌ش...):🗿
اره ولی بیشتریا واقعا مشکل دارن جای خوبیه واسه حل مشکلات مثل مشکلات پوستی 

بعله من خودم اصولا تاپیک نمیزنم.....سرچ میکنم برا بقیه ک تاپیک زده بودن میخونم....

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صفحه های اخر بهشون ثابت کردم مسلمان نیستن اصلا گفتن ما نمیگیم مسلمونیم میگیم ادنهای خوبی هستیم گفتم ...

بهتر ته تهش دعوا بود

اها پس یادگاریه

اها اره ی یادگاری فک کنم هییچ وقتم عوضش نکنم سه تا کاربریم همینه فقط اون ناشناس نزاستم فرق کنه....

اها اره ی یادگاری فک کنم هییچ وقتم عوضش نکنم سه تا کاربریم همینه فقط اون ناشناس نزاستم فرق کنه....

خوبه ولی خسته میشی عوضش میکنی 😂

بهتر ته تهش دعوا بود

😂😁اره مخصوصا بقیه بچه ها پای ریگی و وهابیت و سنی ها رو بدون دلیل کشیدن وسط 😐حالا ریگی و وهابیت که مرتد هستن قضیشدن حدان ولی کفتن اهل حق سنی هستن مثل وهابی ها بدتر شد😂😂اهل حق چه ربطی به اهل ستت بنده خداها داره

😂😁اره مخصوصا بقیه بچه ها پای ریگی و وهابیت و سنی ها رو بدون دلیل کشیدن وسط 😐حالا ریگی و وهابیت که ...

اوف چقد پیچیده من ک هنگ کردم چقد ادیان اخه....

خخخخ....ی سالی میشه همینه.... شاید هم ب قول شما خسته شدم نمیدونم.....

یکسال 🙄 خب فکر نمیکنی بهتره بازش کنی 😂

2706