2737
2734
عنوان

میگما ۳۰ ملیون اومده تو حساب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوشبحالت🤣همسایه زنداییم اینابرا شوهرش ۱۰۰میلیارد واریز کردن بانکم خودکار حسابشو بسته رفتن پیگیر ...

نه عزیزم. این اتفاق برای اقوام ما افتاد چهار ماهم تو حساب بود بعد ازشون گرفتن.

درتاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
2731

وای پارسال ۹۵ میلیون ب کارت شوهرم ریختن همون لحظه کارت مسدود شد برای بانک هم جای تعجب داشت چطور کسی ک بیشتر از یه تومن نمیشه حسابش یهو ۹۵ میلیون پول اومده آخر فهمیدیم پولو پسرعموش ریخته میخواسته وسیله بخره 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آزاد شدم خوشحالم ننه 😻

حالا یا هکرن یا یه بنده خدایی الان یه گوشه داره گریه می کنه میگه سی میلیون اشتباهی از دستم رفت

خلاصه برین بانک از همونجا فردا پیگیر بشین، شماره حسابو پیگیری کنین و اینا

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

اگه تا فردا برنداشتن برو بانک خودت بپرس 

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2740
اره تو حساب شوهرعمم ۱۴میلیارد واریز شد ی هفته هم تو حسابش بود نفهمید فکر کرد حقوقشو ۱۴۰تومن زیاد شده ...

اگه پیش بیاد باید آدم سریعه پوله رو برداره بریزه یه بانک دیگه!!  

وای خوشبحالت🤣همسایه زنداییم اینابرا شوهرش ۱۰۰میلیارد واریز کردن بانکم خودکار حسابشو بسته رفتن پیگیر ...

😳😳😳😳😳

واقعاچه اتفاقی داره میفته تواین کشورجدیداخیلی میشنوم ازاین مبلغای کلان میادتوحسابا

لطفالایک نکنید،ممنون
آخه هکر که اینقدر احمق نیست پولش رو بریزه توی یه حساب دیگه!! شاید اصلا پیامکه اشتباهی اومده، این اش ...

نه بحث حماقت نیست، اینطوری پول جا به جا می کنن که اگه گیر افتادن، پای صاحب حساب گیر باشه نه خودشون

همین که اسی میگه این حساب مدتها ازش استفاده نمیشد این شکو قوی می کنه که پای هکر وسطه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706