2733
2734
عنوان

هركى غذاى بدون گوشتى بلده بياد بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 73 پست
میگم ترکیباتشا فقط بگو ببینم چجوری درست میکنی

خيلى وقته درست نكرد

ولى بادمجون رو كبابى ميكنم بعد رب با پياز داغ و سير زياد و زردچوبه تفت ميدم رب خيلى كم 

بعد گوجه رنده ميكنم اضافه ميكنم ابش كه كشيده شد بادمجونا اضافه ميكنم بعد تخم مرغ ميريزم خودشو كه گرفت خوب قاطى ميكنم

همين

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوراک‌لوبیا گرم.آش رشته.سوپ جو.عدس پلو با ماست و زیره.لوبیا پلو با ماست.خوراک لوبیا سبز.استانبولی.دلمه😍😍کوفته برنجی.شیر برنج.فرنی.رنگینک.کوکو سبزیجات.سالاد روسی با کالباس.الویه با کالباس سالاد ماکارونی.و....

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2728
اونجوری خیلی له میشه و بهم میچسبه با اون آش بلغور گندم درست کن همون پیاز داغ با زردچوبه و فلفل  ...

سبزى هم بريزم تو اش ديگه؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

نه عزیزم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

تقریبا شبیه آش دندونی هست

اگر توش آب قلم داشته باشی بریزی خیلی بهتر میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
دال عدس، خوراک بامیه و سیب زمینی، خوراک ماش،لوبیا، نرگسی، انواع اش، هوبج‌پلو بدون گوشت.ماش پلو و... ...

دال عدس رو چجورى درست ميكنى؟

نرگسى چطوريه؟

هويج پلو بدون گوشت چطور؟ خوشمزه ميشه؟

حقیقتش یه ماه هست گوجه نخریدم خداراشکر تابستون خودم رب درست کردم

منم رب خودمون پختيم ولى خوب خود گوجه هم لازمه! مثلا نون پنير خيار گوجه رو نميشه با رب خورد😃

میشه نگاه کنی ببینی آش بلغور رو مقدارش رو درست گفتم یا نه چون خودم معمولا چشمی درست میکنم 

تو منطقه ما که با گندم خورد شده درست میشه یا همون بلغور.مثل دمپخته که با برنج قاطی میپزن و معمولا با کله پاچه درست میکنن یعنی جا گوشت رو اب و خود کله پاچه میریزن و دمش میکنن.

خوراک‌لوبیا گرم.آش رشته.سوپ جو.عدس پلو با ماست و زیره.لوبیا پلو با ماست.خوراک لوبیا سبز.استانبولی.دل ...

دلمه كه گوشت داره ينى ماده اصليش گوشته

2706