2733
2739
عنوان

هركى غذاى بدون گوشتى بلده بياد بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 73 پست
تو منطقه ما که با گندم خورد شده درست میشه یا همون بلغور.مثل دمپخته که با برنج قاطی میپزن و معمولا با ...

آهان اونجوری درست کردم خیلی بهم میچسبید ولی با گندم درسته بهتر بود ممنون

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
هیششششش.شوهر من حاضری نمیخوره. البته دیگه کم کم داره رو میاره

شوهر منم نميخوره مگه اينكه خيلى مجبور باشه با هزارتا غر ميخوره

نون پنير خيار گوجه رو صبحونهميخوره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان اونجوری درست کردم خیلی بهم میچسبید ولی با گندم درسته بهتر بود ممنون

لابد بلغورش خیلی خورد بوده نباید زیاد خورد باشه البته یکم شفته میشه چون اب کله پاچه حالت ژله ای داره.سلیقه ایه ولی من دوس دارم

2731
پس با برگ چغندر هم میشه؟ خوشمزه میشه؟

آره یرگ چغند عینه اسفناجه هرچی باداسفناج میشه بابرگ چغندر هم میشه

البته خاضیت برگ چغندر چندین برابر اسفناجه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
لابد بلغورش خیلی خورد بوده نباید زیاد خورد باشه البته یکم شفته میشه چون اب کله پاچه حالت ژله ای داره ...

کلا که خوشمزه است آره خیلی خرد شده بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
آره یرگ چغند عینه اسفناجه هرچی باداسفناج میشه بابرگ چغندر هم میشه البته خاضیت برگ چغندر چندین برابر ...

دقيقا

اهنش از اسفناچ بيشتره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
پاشم برم قرمه سبزیا درست کنم که شوهرم از خواب پاشد آبروما میبره    

الان واسه قورمه سبزى يه ذره دير نيس؟