2733
2739
عنوان

بچمو تو مدرسه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 12570 بازدید | 142 پست
نمیدونم شایدم شما درست میگی .ولی پسرم میگه مامان از پشت سر گلومو گرفت ول نکرد تا پاهام سست شد افتادم ...

منم دخترم از ابن مشکلات داشت رفتم مدرسه گفتم زنگ بزنین پدرش بیاد که اومدن و مشکل حل شد 

قانون مدرسه همینه پد  مادرا با ناظم و مدیر باید حرف بزنن نه بچه .تو دبیرستانش همکلاسی دخترم یکی زو زد مادرش اومد دختر رو زد زنگ زدن پلیس اوند مادر رو بردن۰

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میری دنبالش بگو اون بچه رو بهت نشون بده بالخره یک روز میبینیش قشنگ تهدیدش کن بگو یه بار دیگه سمت پسرم بیای اذیتش کنی مدیر گفته اخراجت میکنن

بگو الانم میخوام برم به مامانت کار زشتتو بگم!

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
جرچیل تعریف می کنه یه بار تو مدرسه کتک خورده  اومده پیش پدرش شکایت  پدرش فقط بهش گفته وا ...

اخه استارتر میگه هرروز یه نفر میزنه پسرشو.دوسه نفر خاص نیستن که.یکم جربزه باید نشون بده به نظرم پسرش

2728
وای نه مظلوم باشی فقط حرص می خوری مثل من  البته واگذار می کنم به خدا

منم هی حرص می خورم از دستش یعنی یکی کتکش بزنه قشنگ طرف و می زنه 😐

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اخه استارتر میگه هرروز یه نفر میزنه پسرشو.دوسه نفر خاص نیستن که.یکم جربزه باید نشون بده به نظرم پسرش

کلی گفتم منظورم نوع رفتار والدینه 

اینم بگم من همین حرکت پدر چرچیل و زدم واسه پسرم 

الان کتک نمی خوره ولی خب هر بچه ای یه قلقی داره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

به نظر من برو مدرسه و صحبت کن ولی نذار پسرت و بقیه بچه ها بفهمن که شما اومدی مدرسه

اگر یک بار رفتی جلو و حق بچتو گرفتی و بچه این حرکت رو دید دیگه همیشه متکی به شما میشه که ازش دفاع کنین

خیلی از بچه های دیگه هم تو مدرسه کتک میخورن ولی در مقابل از خودشون دفاع میکنن و حتی اگر هم مغلوب بشن به خاطر غرورشون اصلا تو خونه نمیگن که کتک خوردن

من از تجربه خودم میگم که چون وقتی بچه ام کوچیک بود مدام حقش رو پیش بچه های دیگه ضایع میکردم و به خیال خودم داشتم بچه با گذشتی تربیت میکردم و کمی که بزرگتر شد بقیه حقش رو به رسمیت نمیشناختن و من برای جبران اشتباه خودم حقش رو میگرفتم  و با اشتباه میخواستم اشتباه قبلیم رو درست کنم

الان دیگه خودش حقش رو نمیگیره یا اصلا حق خودش نمیدونه یا انتظار داره من برم حقشو بگیرم

خودم کردم که لعنت بر خودم باد

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
2738

سلام عزیزم

اتفاقی این پیامت رو دیدم

ناراحت نشو از حرفام چون فقططط میخوام کمکت کنم

ب نظرم این ک بچت مظلومه و نمیتونه از خودش دفاع کنه شاید تقصیر شما باشه

بچه هایی ک تو خونه کتک میخورن یا دعواشون میکنن، تو مدرسه یا تو مهدکودک دو مدل میشن.

یا خیلی پرخلشگرن و همه رو میزنن و دعوا میکنن

یا مظلومن و بقیه اونا رو میزنن. اینام بادخودشون میگن من ک تو خونه دارم کتک میخورم. دعوا میشم. شاید حقمه. یعنی منظورم اینه عزت نفس ندارن.

شما باید اعتماد به نفس بچت رو بالا ببری

مدرسه نمیگه پدریا مادرش بیان

عزیز بچت پسره باید یاد بگیره بتونه از خودش دفاع کنه یا حداقل اجازه نده کسی بهش دست درازی کنه بگو وقتی یکی میخواد اذیتش کنه سریع بره ب ناظم مدرسه اطلاع بده اینجوری بزرگ بشه بچت پسره وابسته و خدای نکرده توسری خوری بار میاد

اگرهم خیلی بدجوره ببرش مشاوره کودک اون بهش یاد میده اینجور مواقع چیکارکنه ک ضربه ای نخوره و نزنه

یه بانویِ دهه شصتی که عاشق آشپزی و خرید و فیلم و کتاب و انسانِ باشعوره..😊😍
2706