2733
2734
عنوان

سلام سوال دارم فوررررررری

127 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها دوتا سوال دارم اول اینکه چرا کسی که تازه عضو شده توی تاپیکهاش نظر نمیدین؟؟؟؟؟؟ بعدم اینکه من این ماه امپول گنال اف و قرص کلومیفن استفاده کردم دوتا فولی یازده داشتم دکترم گفت چهار روز دیگه میان روی ۱۹دوتا امپول اچ سی جی داد تزریق کردم که ازادشون کنم گفت هشت ساعت بعد و شب بعدش اقدام‌کن واسه پسر ولی کیت تخمک گذاری گذاشتم منفی بود چیکارکنم حالا یعنی امپولا تاثیری نداشته؟؟؟؟😕😕😕😞😕

خداجونم میدونم این ماه نا امیدم نمیکنی....میدونم بالاخره پسرکوچولومو بغل میکنم.....گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب توحالااقدامتوانجام بده.چون اسپرم تاچندروزتوی رحم زنده میمونه.خب چهارروزدیگ ک میان رو19آزادمیشن. شایدم بخاطراینک آمپول زدی تست اشتباه میشه. ب حرف دکترت گوش کن واقدام داشته باش

خدایاتوپناهم باش.. داشتنت بزرگترین نعمت است

امپول گنال اف زدم و قرص کلومیفن خوردم سونو دادم دوتا فولی یازده داشتم دکتر گفت روزی دوتا رشد میکنن یعنی بعد از چهار روز میان روی نوزده بعدش همون روز که اومدن روی ۱۹دوتا امپول اچ سی جی زدم که ازاد بشن دکتر گفت۸ساعت بعد و شب بعدش اقدام‌کن ولی کیت گذاشتم منفی بود 

خداجونم میدونم این ماه نا امیدم نمیکنی....میدونم بالاخره پسرکوچولومو بغل میکنم.....گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدار
2738