2737
2734
عنوان

مهناز افشار رو ديديد تو کنسرت ابي لخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 47 پست

کنسرت؟ 

لخت؟ 

من؟ مهناز ؟🙄

ماذافاذا؟ 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
لخت😒 دقیقا به چی میگی لخت در ثانی مگه میشه ابی رو دید و بغل نکرد😋

وای منم عاشق اون کلیپی هم که ابی طرفداراشو سوپرایز میکنه ،بغل  میکنن همو 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لخت😐😐🤦🏼‍♀️ تعریفتون از لخته ی نفر دقیقا چیه؟😐🤔😂😂😂😂 البته من کلا ازش بدم میاد😒

منظدرم شلوار نداست

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2728
حالا ایناروهم مامهم کردیم مگه واقعاکین یه ادمای کاملن معمولی که باتوجهات ماشدن مهناز افشار.رامبد.بها ...

آره

آدم های سطح پایینی هستن

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین
2740
2706