2737
2739
عنوان

مهناز افشار رو ديديد تو کنسرت ابي لخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لخت؟     لخت که نیست دیگه!! ولی دیگه شورشو درآورده مسخره!

شلوار نداره

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2731
کنسرت ابی نیست‌! لخت هم نیست.کشف حجاب ب معنای واقعی نکرده.

شلوار نداره خوب

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
کشف حجاب کامل؟؟؟

رفته با ابی وآرش داور یک مسابقه استعدادیابی شده

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

لخت یعنی بدون لباس 

چه طور لخت دیدیش؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740

بچه ها من نتم قطع شده از شما نشده آیا؟؟؟

من زن خلق شدم  ...نه برای  در حسرت ماندن یک بوسه..برای بوسه ای از جنس ارامش ..من زن نشدم که هم خوابآدم‌های بیخواب شوم‌..زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم ..زن‌ نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم ..زن شدم‌تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم ..برای خوشنامی صد‌سال کم‌ است .اما برای بد نامی یک لحظه کافیست. 
لخت نبود😕لخت یعنی کاملا برهنه ولی فقط کشف حجاب کرده. ولی خدا لعنتش کنه چققققددددرررر از پول مملکتو ...

ديگه نميزارن بياد ايران

لخت😐😐🤦🏼‍♀️

تعریفتون از لخته ی نفر دقیقا چیه؟😐🤔😂😂😂😂

البته من کلا ازش بدم میاد😒

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706