2733
2739
عنوان

بي رودربايستي راجع به چهره من نظر بديد عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 117255 بازدید | 1592 پست
جنوبی ها زیبا هستن سفید و بور و چشم رنگی .....برای عوام بد جا افتاده همش تقصیر فیلمهای تلوزیون و سین ...

دقیقا ...من جنوبی ام ولی با پوست سفید و بور ...خواهرشوهرم با تهرانی ازدواج کرد اولین بار که منو دید فک کرد شمالی ام چون براشون جا افتاده که جنوبی ها سیاه سوخته ن

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اکثر نی نی سایتیا فک کنم مال جنوب کشورن که به قیافه های معمولی میگن خوشگل ،اینجور قیافه ها اینورا خی ...

من خودم اصفهانم ولی حرف خوبی نزدی عزیزم اتفاقا جنوبی ها قیافشون نمک و. گیرایی بیشتری داره.  

نظر من اینه که قشنگی و از دخترتم قشنگتری بچه ها تو این سن همشون قشنگن اما بیس شما زیباتره

چه با عمل چه بی عمل قشنگی گلم من نمیفهمم تعریف بقیه از قشنگی چیه که همرو میگن معمولی

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731
دقيقا كدوم عمل زيبايي  بجون هردوتا بچم من هيچ عملي نكردم همش طبيعي خودمه بقران قسم

با آرایش نازی,چهره بدون آرایشت هم خوشگله گلم
برای مقایسه چهره دختر کوچولوت با خودت به نظرم عکس بچگیاتو ببین,شاید بزرگ که شد  شباهتایی داشته باشین,چهره تغییر میکنه آخه

خداحفظتون کنه

ولی خوشم نیومد از اینکه تا این حد نظرات دیگران برات مهمه

در ضمن من عملی ندیدم توی چهرت 🤔

❤️
2738
بنظرمن که ابروی خودت نیست و یا هاشور زدی یا مداد  کاملا واضحه

صد در صد كمي مداد براي پر كردن جاهاي خالي كشيدم ولي تتو و هاشور و اينا تابلوئه ك نيس 

باشه ميگم دروغ ك ندارم بگم 

ایرانیا از بس همشون عملین و حداقل یه عمل بینی دارن،کسی چهره ش ایراد واضحی نداشته باشه رو میگن عملی!!😄

منم قدیما عکسمو گذاشته بودم اصراااار داشتن عملی هستی تا عکس بچگیمو دیدن ساکت شدن!

شما هم خوبی دوست داشتنی هستی

2706