2733
2734
عنوان

بي رودربايستي راجع به چهره من نظر بديد عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 117256 بازدید | 1592 پست
نظر من اینه که قشنگی و از دخترتم قشنگتری بچه ها تو این سن همشون قشنگن اما بیس شما زیباتره چه با عمل ...

بنا به گفته ی دوستمون حتما شما هم جنوبی هستید که اسی رو خوشکل میبینید

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهره جنوبی  قشنگیه نیلوفر بهبودیه! 

بانمکی لیندا کیانیه 

اینم جواب واسه اونی که شعر گفت! .

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
2731

ببین گلم اولا ک چ بی ارایش چ با ارایش زیبا هستین و اون موجود نازنین و دوست داشتنی ک در اغوش دارین از شما هم زیباتره این نظره من هستش

دوما تنها کسی ک براتون باید مهم باشه اول خودتون دوم همسرتون هست ن هیچ کسی دیگه

سوما ان شاالله خیره دختره نازتو ببینی الهی موفقیتاشو ببینی زندگی با این چیزاش قشنگه ن زیبایی ظاهری

زیبایی ظاهری هم ممکنه از بین بره هم ممکنه تکراری بشه اما سیرت و اخلاق ن

ببخشید طولانی شد نظرم اما واقعیتو گفتم

استارتر عزیز

بانمکی!

اما ظاهرا به عده حسادتشون بهت گل کرده😊

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
بنا به گفته ی دوستمون حتما شما هم جنوبی هستید که اسی رو خوشکل میبینید

نه من تهرانیم اما صورت جنوبیا خیلی قشنگه چه سبزه هاشون چه سفیداشون فکای زیبا با زاویه چشمای خوشگل😍

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706