2737
2734
عنوان

خاستگارم بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر میکنم استارتر موافقت کرده فقط ما سرکاریم چون فقط کامنتهای موافق رو جواب میده

ته عزیزم بسیار مردد هستم بخدا خواستگار خوب بدون یچه ندارم متاسفانه

عزیم شما دیگه زیادی حسودی مادر باید کیف کنه شوهرش بچشو دوست داشته باشه 😅

وای اصن دست خودم نیس ببینم ب یکی دیگه محبت میکنه میگم جفتشونو اتیش بزنم😥😂😂😂جدیدا دارم تمرین میکنم کمتر حساس باشم ولی بچمم دختره میشه هووم😂😂😂😂

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2731

عزیزه دلم تو این دوره زمونه ادم یا یوی عقد میکنه با خوده طرف هزار و یک مشکل داره حالا چه رسید به اینکه ایشون بچه هم دارن

من خودم یکم نسبت به اینجور چیزا حساسم نمیتونم تحمل کنم

دایی من زن دوم گرفت با یه دختر سه ساله 

زن دومش میگفت تو به بچت محبت میکنی به من نه یکبار دخترش اومده بوده تو بغل داییم بوسش کنه زنش بچه گرفته اتداخته اونطرف 

همه این جوانب در نظر بگیر فداتشم 

اگه تحملش برات سخت نیست قبول کن

2738
یچیزی بگم شاید بریزین سرم ولی نریزین  من خیلی شوهرمو دوست دارم همیشه ترس داشتم از بچه دار شدن ...

عزیزم وقتی بچه به دنیا بیاد این تو هستی که شوهرت را ول می کنی و میچسبی به بچت و شوهرت ازت شاکی میشه!!!شک نکن....وقتی بچت به دنیا بیاد دیگه حواست به این که شوهرت بچه را بیشتر میخواد یا تو را نیست بلکه میخوای اون بیشتر به بچت توجه کنه

یچیزی بگم شاید بریزین سرم ولی نریزین  من خیلی شوهرمو دوست دارم همیشه ترس داشتم از بچه دار شدن ...

خودم خیلی ممبود محبت دارم  دلم خیلی مادرشدن زو میخاد ملا هم مربی پیش دبستانی ام به بچه ها محبت میکنم احساس کمبود محبتم رفع میشه

ببین استارتر باید شرایط خودت را هم در نظر بگیری...ببین اگه تو خونه پدری بمونی برات بهتره یا اینکه به این اقا شوهر کنی...از همه نظر...مالی رفاهی تحصیلی...و از همه مهمتر ارامش و پیشرفت در زندگیت....و این که خواستگار بهتر از این هم داری یا نه....سعی کن احساسی تصمیم نگیری

ته عزیزم بسیار مردد هستم بخدا خواستگار خوب بدون یچه ندارم متاسفانه

اگه خواستگار خوب نداری به نظر من یک خواستگار خوب با بچه بهتر از یک خواستگار بد بدون سابقه ازدواج و بچه است...تازه این قدر تو راهم بیشتر میدون چون مادر بچش هم میشی

2706