2737
2739
عنوان

خاستگارم بچه داره

2415 بازدید | 118 پست

خاستگارم از ازدواج قبلیش یه پسر داره امشب اومدن خاستگاری پسرش هم بخواست من آوردن بچه سازگاری بود خیلی کمبود محبت از سمت مادرش داشت به دلم نشست ولی خانواده من مخالفن منم مردد هستم طرف هم به دلم نشسته موقعیت شم خوبه دوستان محتاج راهنمایی شمام؟

ازدواج اولتونه شما ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه میدونید میتونید باهاشون ادامه بدید ومشکلی ندارید به امیدخدا ازدواج کنید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

چی بگم احتمالش خیلی زیاده براتون ازبچه ی خودتونم بهترباشه 

من دوتابرادرناتنی دارم که اززن قبلی پدرم هستن یکیش خیلی بده وپدرمون رودرآورده متاسفانه 

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2738

همسایه ما هم شوهرش قبلا ازدواج کرده از ازدواج قبلی اش یه دختر داره هیچ مشکلی هم با هم ندارند

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

همه حق زندگی دارن اون اقا اون بچه ...اگه خودت بچه داشتی و جدا شده بودی انتظارت چی بود ؟ ک یه پیرمرد رو موت بیاد بگیرتت فقط بخاطر اسم شوهر

این اقا حق زندگی داره و بچش هم به عشق نیاز داره اگه مورد خوبیه دریغ نکن

2706