2733
2734
عنوان

خاستگارم بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 118 پست

بهت میگم‌نه به چند دلیل 

۱_فردا رفتی سر زندگی میگی همش ب بچش توجه میکنه 

۲_میخام تنها باشم گاهی وقتا اونم با شوهرم اما بچش مزاحمه 

۳_خیلی بچه لوسیه اذیتم میکنه منم نمیتونم حس مادرانه بهش داشته باشم 

۴_نصف خرج زندگیمون ب پای بچه میره ولی احتیاج منو برآورده نمیکنه 

خیلی چیزا ی دیگه هم هست گلم 

مدتی پیش هم خانمی اعتراض داشت ب بچه شوهرش 

خوب گلم چطور آدم میتکنه نسبت ب بچش اونم بخاطر زنش که ناراحت نشه بی مسئولیت باشه و اهمیت بش نده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین خیلی مشکلات زیادی در راه هستش.  من پیشنهاد اینه با ی آدم مثل خودتون ازدواج کنید د اون آقا هم یکی مثل خودش

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2728
کارمند رسمی معدن برق خونده احساس همدری داشتم باهاش درموردش زیاد نمیدونم ولی یه جوری احساس خوبی داشت ...

وا 

هنوز علت جدایی رو نمیدونید، از همسر سابقش درمورد علت جداییش تحقیق نکردی، چجوری میگی خیلی خوبه به دلم‌نشسته😐😐😐😐

چندسالته انقدر مثل نوجووناس افکارت

کارمند رسمی معدن برق خونده احساس همدری داشتم باهاش درموردش زیاد نمیدونم ولی یه جوری احساس خوبی داشت ...

حس همدردی یا دلسوزی؟اول باید مطمن شی دلیل طلاقشون چی بوده...بعد مسله بچه است زندگی قبلی با وجود ی بچه همیشه سایه رو زندگیت داره این بچه شاید بخواد مادرش و ببینه یا هر چیزی ک مربوط ب گذشته است و بعد اینکه خودت بچه اوردی ایا میتونی این بچه رو هم عین بچه خودت دوس داشته باشی دوستم حرف زدن و تئوری خیلی راحته عملی زمین تا اسمون فرق داره البته این نظر مته

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

منم ۴کر میکردم با مادرشوهرم میتونم زندگی کنم هیچ مشکلیم نداشتم دوتامونم ازدواج اولمون بود ام الان به غلط کردن افتادم فردا شماهم سر پسره داد میزنی میگه چرا داد زدی از اینجور حرف ها

2738
خواهشا فکراتونو بکنید بعد جواب بدید وقتی پای یه بچه در میان باشه شرایط سخت میشه. ممکنه مثلا اون بچ ...

دقیقا..واینمه مادربچه بازندگیشون درارتباطه وبایدجنبشوداشته باشه استاترکه ناراحت نشه ازاینکه این خانوم ممکنه باشوهرش بخاطرپسرشون درارتباط اندک باشه

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.

چقدر خامی.همینجوری که نمیشه تصمیم بگیری.

رفت و آمد داشته باش بعد تصمیم بگیر.مسافرت برو باهاش حتما

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

نه نکن اینکارو چون بخاطر بودن بچه همیشه سایه مادرش روی زندگیتون هس بعد اولویت اول همسرت بچه اس بعد شما و خیلی مسائل دیگه که پدر ادم رو در میاره من راجع ب این موضوع اینجا زیاد خوندم

2706