2733
2739
عنوان

خاستگارم بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 118 پست

عزیزم توروخدا خوب فکرات کن اگه میتونی این بچه رو همیشه بپذیری قبول کن ن اینکه بعد ازدواج بگی نمیتونم تحملش کنم .چون تو اقوام ما این مسله بود ولی بعد ازدواج خانمه بچه رو از خونه بیرون کرد گفت نمیتونم تحملش کن درحالی ک اوایلش دقیقا حرف شمارو زد و گفت مثل بچه خودمه. بچه الان خونه پدر بزرگشه ن پدر بالا سرشه ن مادر. لطفا دقت کنید

درکلبه ی ما رونق اگر نیست ،صفا هست  
چکارس خاستگارتون؟ علت جداییشون چی بوده

کارمند رسمی معدن برق خونده

احساس همدری داشتم باهاش درموردش زیاد نمیدونم ولی یه جوری احساس خوبی داشتم همش دلم میگفت خودشه این 

از نظر اعتقاد و اینا باهم یکسانیم وتفاهم داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ عشقی بینتون بود بنظرم باز میشد روش فک کرد ولی الان ک سنتیه همه ماجرا بنظر من یکی اشتباهه ،وارد زندگی نشو ک قبلا خراب شده خودت یه زندگی نو میتونی بسازی بعدم تو پسرشو چن ساعته دیدی از کجا میدونی بسازه؟ سری ک درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...

یاد دخترداییم افتادم خواستگارش یه پسر داشت...روز خواستگاری گل و شیرینی دست پسربچه بود😓 و گفتن بچه به زور گل و شیرینی رو از داماد گرفته که خودش بیاره 😂 نتیجه اش طلاق بود البته دختردایی من اصلا آدم بسازی نیست متاسفانه مشکل از خودشم بود بیشتر

2731

یکی دیگه هم می شناسم زن پدرش رو از مادر خودش بیشتر دوست داره

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

خواهشا فکراتونو بکنید بعد جواب بدید

وقتی پای یه بچه در میان باشه شرایط سخت میشه.

ممکنه مثلا اون بچه با شما نتونه رابطه خوبی برقرار کنه

یا به باباش وابسته باشه

مثلا باباش شبا مجبور باشه بره پسرشو بخوابونه بعد بیاد پیش شما

یا اینکه وقتی رفت بچه رو بخوابونه خوابش ببره نتونه بیاد پیشتون. 

یا اینکه به بچش محبتی بکنه

اینا نباید باعث بشه که روابط بین شما و اون آقا به هم بخوره

کلا این شرایط سخته و باید هر دو طرف ظرفیت و درکشون خیلییییی بالا باشه

2738

نظر من اینه که با مرد زن مرده ازدواج کردن خیلی بهتره تا مرد مطلقه اونم تازه با بچه . مگر اینکه دلیل جداییش واقعا محکم بوده باشه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

وااااای منم ۲۶سالمه😐

توروخدا نکن اینکارو اسی جان 🤦🤦‍♀️

شما بدعت نزار توی این سن‌و سال اجازه بدن بابچه خاسگاری کنن 

ماهنوز خییییییییلی جووووونیم 

اینده هم برای ماست

موردای بهتری هم وجود داره عزیزم مگه قحطه 

ایشون باید با ی خانم بچه دار ازدواج کنن ن با یک دختر خانم😒

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
کارمند رسمی معدن برق خونده احساس همدری داشتم باهاش درموردش زیاد نمیدونم ولی یه جوری احساس خوبی داشت ...

علت جدایشون وبایدبری ازخانوم قبلیش بپرسی چون ممکنه اینایه چیزبگن اونایه چیزتهشوحتماااادرارکه بخاطرچی بوده مهمه....

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
نه دوم قبلش یه عقدناموفق داشتم که بدون عروسی جداشدم

ننه پسملشم اومده خواستگاری

منکه دلم رفت

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2706