2733
2739
عنوان

وقتی مادرتان یه اشتباه تو رفتارش میکنه بهش میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 45 پست

امکااااان نداره قبول کنه 

هیچ وقت مسئولیت اشتباهاتش رو قبول نمی کنه 

هیچ وقتم به من فکر نمی کنه اصلا ناراحت کردن من براش مهم نیست 

قبلا بهش میگفتم چنان دعوایی راه مینداخت ک به غلط کردن میفتادم الان دیگه چیزی نمی گم خودم راحتترم 😥

گاهی فقط خودت میدونی چقد اون ادم سابق نیستی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای اولین بار با مامانم قهر کردم بخاطر اینکه اصلا پشتم نیستن 😔😔😔😔😔

اون که اصلا نیست....

مامان من دایییم شوهرم عقد بودم مسخره کرد...مامانم برا عروسی رفت خونش کارت دعوت داد

اوووف. یکم دوری بهتره بعضی وقتا. دقیقا دیشب سر اشتباهات مامانم بهش گفتم اننننقداینجوری کن یهو دیدی بابا توجمع زد توودهنت داری خستش میکنی دیگه. اما یجوری رفتار ‌کرد میخواستم خودمو برنم انگار ن انگار

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2731

من تازه عروسی کرده بودم ۲۰ نفر خونم مهمون بود..‌به بابام گفتم بابا سیگار ننکش تو خونه...‌مامانم قهر کرد از اول تا آخر مهمونی اصلا کمکم نکرد ..‌منم به امید مامانم مهمونی گرفته بودم

من میگم

قبولم میکنه😊

ولی اون ب من‌میگه قبول نمیکنم😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2740
مامانا یکم سنشون زیاد میشه حساس میشن مامان من متولد 54 هستش جدیدا خیلی حساس شده باید با احتیاط باهاش ...

۵۴ ک جوونه. هنوز واسه تغییر تحول زوده. اینی ک گفتیو من توبابا دیدم. 😅یجوری یهو عوض شد شوکه بودیم. اصلا نوع غذاخوردنشم عوض شد😂

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

جاش بیفته میکوبه ادمو....خواهرم اول عروسیم زیاد ادا افطار رد میاورد منم زیاد محلش نمی دادم....مامانم شروع میکرد پیام دادن که تو بیشعوری  چرا این طور میکنی و ....

یا کافی بود یه مسافرت میریم نگیم بهشون ...انقد پیام میداد مسافرت و کوفت میکرد

من تازه عروسی کرده بودم ۲۰ نفر خونم مهمون بود..‌به بابام گفتم بابا سیگار ننکش تو خونه...‌مامانم قهر ...

خخخ ناراحت نشیا ولی مادرت یه پا مادر شوهره😂 مث مادر شوهراس خیلی بهشون بگی بالا چشمت ابروئه قهر میکنن

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

مامان منم شده معضلی واسه خودش بابام که دایم در حال خرد شدنه از حرفا وکارای مامانم .داداشام که دیگه دیوونه شدن از بس دستور میده وتوقع داره که حتما حرفش به کرسی بشینه حالا فرقی نداره که درس باشه یا غلت خودمو که دیگه نگم .مطمعنا تفکرات دو نسل با هم تفاوت داره وقتی که به حرفش گوش نمیدمو میخوتم از موضعم دفاع کنم بهم بد وبیاره میگه که روم نمیشه اینجا بگم ومتاسفانه این برخوردا خیییییلی رو همسرم تاثیر گذاشته .با خودم میگم ما اگه عروس دار بشیم چی میشه ....

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍