2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادر من کلا اشتباه نمی کنه.

دراصل من اشتباه میکنم گاهی ک ب حرفاش گوش نمیدم بعدا ۱۰۰ درصد پشیمون میشم.

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

مامان من مثل دوستم و خواهرم ميمونه 

بهش ميگم با زبون راحت و مهربون قربونشم ميرم اونم قبول ميكنه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

مثلا مامانم دائم انتظار داره هر وقت پول میخواد من داشته باشم...بهش اینبار گفتم‌مامان منم گرفتاری دارم چرا برنامه ریزی نداری و ....

بهش گفتم اگر همچین رفتارهایی خانواده شوهرم داشتن خودت می گفتی چه بی ملاحظه آن

گفت من چشمم به دست تو نیست نباید میگفتم شروع کرد پیامای ناراحت کننده دادن

منظورم اشتباهش زندگی شما رو تحت تاثیر بزاره

نه نميگم اينطوري باشه چرا ناراحتش كنم زندگي من بسوزه مهم نيست مهم اينه كه مامانم دلش نشكنه چون اونوقت خيليً غصه ميخوره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

مامان من مث بچه هاس،۹۰درصد موارد فک می کنم ک عقل نداره،بهشم تذکر میدم انگار نه انگار.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2706