2737
2739
عنوان

بخاطر ضررای مالی که شوهرم بهم زده نمیتونم دوستش داشته باشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر میکنم بعضی کاربرا تجربه این چنینی نداشتن که قضیه براشون مبهمه،  ببینید اگه شوهر استار تر دنبال کار بود حتی اگه درامدش کمتر از استارتر بود ایشون حتما پولشو با شوهرش شریک میشد مثلا با هم  خونه 400 میلیونی میخریدن 250 ایشون نقد میداد و شوهرش 50 نقد میداد و بقیشو شوهرش قسطی میداد .  ولی چون این اقا اصلا کار نمیکنه و به این وضعیت عادت کرده هیچ شراکتی در کار نیست و فقط اتلاف سرمایه برای استارتره

2738
عزیزم من کل داراییمو میدادم یه خونه و اون مینشست توش و بعد من واسه یه کیلو میوه یا یه جفت کفش التماس ...

واااي خداي من

مشكلات ديگه رو بزار به اين فكر كن اون خونه ماااااال تو بود به اسم تو سرمايه ي تو،يه روزي اگر جداشدي پولت چندبرابر ميشه سرپناه داري سرمااايه داري

الان تو خونه نخريدي اون اخلاقش اوكي شده؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
فکر میکنم بعضی کاربرا تجربه این چنینی نداشتن که قضیه براشون مبهمه،  ببینید اگه شوهر استار تر دن ...

آ قربون شما. باباش میگه تو فقط به مواد غذایی بسنده کن

واااي خداي من مشكلات ديگه رو بزار به اين فكر كن اون خونه ماااااال تو بود به اسم تو سرمايه ي تو،يه ر ...

خب من کف دستمو بو نکرده بودم خونه در عرض چند ماه ۴برابر میشه. گفتم فعلا همینجوریه

خب من کف دستمو بو نکرده بودم خونه در عرض چند ماه ۴برابر میشه. گفتم فعلا همینجوریه

الانم دير نشده برو يه اپارتمان ٥٠متري بخر

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2706