2733
2734
عنوان

اقدام روز بعد از پاک شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 7057 بازدید | 38 پست
یعنی هرچی که خدا بخواد همون میشه..

اره من پسرم۱۴ماهشه تجربم اینه شاکروصبورباش وبگوخدایه نی نی سالم بهم بده همین

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بچه داری؟

من نه 

ولی از تجربه دوستان توی نی نی سایت دارم میگم

و اینکه سرچ کنی برای رژیم پسردار شدن بجز تغذیه نوشته که روز تخمک گذاری احتمالش بیشتره

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
اره من پسرم۱۴ماهشه تجربم اینه شاکروصبورباش وبگوخدایه نی نی سالم بهم بده همین

بخدا جنسیت برای من مهم نیست اما چون اقوام رو میشناسم میدونم اگه نداشته باشم منو پیر میکنن انقدر هرکس یه چیزی میگه..مادرم که پیر شد واقعا..

2731
بخدا جنسیت برای من مهم نیست اما چون اقوام رو میشناسم میدونم اگه نداشته باشم منو پیر میکنن انقدر هرکس ...

عجب قوم بدی😭😭😭

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
من نه  ولی از تجربه دوستان توی نی نی سایت دارم میگم و اینکه سرچ کنی برای رژیم پسردار شدن بجز ...

انقدر نظرات زیاده برای این موضوع ک خودمم نمیدونم واقعا چیکارکنم..مادرشوهرم الان ۴ تا پسر اورده اونموقع اون اصلا نمیدونست تخمک گذاری چی هست اصلا..

انقدر نظرات زیاده برای این موضوع ک خودمم نمیدونم واقعا چیکارکنم..مادرشوهرم الان ۴ تا پسر اورده اونمو ...

آره ولی واقعا دست خداس

این رژیم و روز تخمک گذاری فقط احتمالش بالا میبره ۱۰۰٪نیس

حالا اینارو رعایت کن ایشالله اون چیزی بشه ک میخوای

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
عجب قوم بدی😭😭😭

اره بخدا جای اینک فقط نگران سالم بودن بچت باشی باید فقط آرزوت این بشه ک پسر باشه و بس..

اگه ۵ تا دخترم بیاری باز میگن بعدی رو بیار پسرشه..

2740
اره بخدا جای اینک فقط نگران سالم بودن بچت باشی باید فقط آرزوت این بشه ک پسر باشه و بس.. اگه ۵ تا دخ ...

به نظرم بایداجازه ندین وبکوبین تودهنشون

آره ولی واقعا دست خداس این رژیم و روز تخمک گذاری فقط احتمالش بالا میبره ۱۰۰٪نیس حالا اینارو رعایت ...

خیلی از خانوما هستن که تمومش رو رعایت کردن ولی باز دختر شد نمونش خاله ی خودم..

به نظرم بایداجازه ندین وبکوبین تودهنشون

مادرم انقدر جنگید که دیگه تسلیم شد و فقط سکوت کرد چون هرکس از راه میرسید میگفت..هیچکس نگفت خداروشکر ۳ تا دختر سالم داری فقط پسر خواستن..

اگر میخوای  جنسیت مشخص  کنی باید  روش  ازمایشگاهی داشته باشی من  سر پسرم  یک هفته قبل پریود بود  به هیچی  ربطی نداره ولی  اصولش  اینه  بعد از پریود به مدت  دوهفته  یک روز درمیون و بعدش استپ 

2706