2737
2734
عنوان

اقدام روز بعد از پاک شدن

7057 بازدید | 38 پست

سلام نی نی سایتیای عزیزم..

یه سوال منو خیلی گیج کرده..برای پسر دار شدن میشه از روز بعد از پاک شدن اقدام کنم و تموم ماه رو یک شب در میون اقدام داشته باشم؟چون یه سریا تو همینجا میگن ک مشکلی نداره و یه سریا روی روز تخمک گذاری تاکید کامل دارن..

اینماه قصد اقدام دارم و خیلی نیاز دارم کسی کمکم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری؟جنسیتشم چیشد؟

یه روزبعدپاک شدن شروع کردم هرروزبه اقدام پسرشد.ولی من بخاطرپسربودنش نکردم تخمک گذاریم بازه ی مشخصی نداشت

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
یه روزبعدپاک شدن شروع کردم هرروزبه اقدام پسرشد.ولی من بخاطرپسربودنش نکردم تخمک گذاریم بازه ی مشخصی ن ...

یعنی شما تموم مدت پاک بودن از پری رو اقدام داشتی؟؟هیچکار خاصی هم انجام ندادی برای جنسیت؟

2740

اگه پسر میخوای سعی کن روز تخمک گذاریت باشه اینجوری احتمالش بیشتر

ولی یک شب درمیون دیگه احتمالش ۵۰ ۵۰ هست برای جنسیت

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
یعنی شما تموم مدت پاک بودن از پری رو اقدام داشتی؟؟هیچکار خاصی هم انجام ندادی برای جنسیت؟

نه هیچی اره 

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
پس چطور ناسیا توی همین تاپیک میگه که بچش پسر شده؟

چون فک کنم چیزی میشه که قسمتته

پس چطور ناسیا توی همین تاپیک میگه که بچش پسر شده؟

احتمالا روز تخمک گذاری باردار شده. من فرزند اولم پسره که فقط سه روز (تخمک‌گذاری )جلوگیری نداشتم. برای دخترهام هم فقط یک روز بعد از اتمام پریودی جلوگیری نداشتم . 

2706