2737
2734

میخواستم ببینم شرایط کاریش چطوریه؟

سخته، آسونه؟

باید اطلاعات در چه زمینه و تا چه حدی داشته باشی؟

ساعت کاریش چطوره؟ حقوقش چقدره؟

جان و جهان من تویی👈پرنسس کوچولو

کسی ک استخدامت میکنه اگر مبتدی باشی، خب یادت میده ولی خب کارش مسئولیت داره . ثالث رو یکی دو هفته ای راه نیفتی ولی بقیه بیشتر از یه ماه طول میکشه و بستگی میران اموزش صاحبکارت داره .

یکی رو هم میخوان بگه بخنده جذب کنه بیشتر واسه جذبش میخوان.

کسی ک استخدامت میکنه اگر مبتدی باشی، خب یادت میده ولی خب کارش مسئولیت داره . ثالث رو یکی دو هفته ای ...

ممنون. حقوقش و ساعت کاریش میدونی حدودی؟

من هیچ آشنایی و پیش زمینه ای از بیمه و کار بیمه ای ندارم

تحصیلاتمم کامپیوتره که چندسال پیش بود

واقعا نمیدونم

به نظدت اگه حقوقش چقدر باشه میارزه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون. حقوقش و ساعت کاریش میدونی حدودی؟ من هیچ آشنایی و پیش زمینه ای از بیمه و کار بیمه ای ندارم ت ...

حقوق ک وزارت کاره دیگه .... تایمشم صبح تا عصر مثل کارای اداری ، بستگی داره کجا با چ شرایطی استخدام بشی

البته اونجاهایی ک برای بیمه استخدام میکنن یه تلفت میذارن جلوت ک ب جاهای مختلف برنگی اصلا کارخوبی نیستا . 

2728
حقوق ک وزارت کاره دیگه .... تایمشم صبح تا عصر مثل کارای اداری ، بستگی داره کجا با چ شرایطی استخدام ب ...

نه یکی از نمایندگی های شهرمونه

اابته اکثرا دو وقته هستند مثلا ۸تا۱ بعدم ۳تا۶ که بشه ۸ساعت کاری.

ببخشید من واقعا اطلاع ندارم حقوق ۸ساعت کاری چقدره؟

نه یکی از نمایندگی های شهرمونه اابته اکثرا دو وقته هستند مثلا ۸تا۱ بعدم ۳تا۶ که بشه ۸ساعت کاری. بب ...

الان فک کنم ۱۸۰۰ باشه وزارت کاری ، ک با بیمه و مزایا تا ۲تومنم میره . 

البته نمایندگی های کوچیک ممکنه کمتر بدن . یا بیمه نکنن

نمیدونم والا

خیلی وقته دنبال کاره پاره وقتم چون هم واقعا به کار احتیاج دارم به خاطر شرایط مالی و هم اینکه یه بچه دارم و یکم سخته برا همین بشتر دنبال کار نصفه روزم که خب حالا اینم پیشنهاد شده برم حرف بزنم ببینم چطوریاست

میخواستم ببینم حقوقش اونقدر هست که ارزش داشته باشه دو وقت برم که مسلما رسیدگی به بچم کمتر میشه