2737
2734
عنوان

با بابام قهرم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 4362 بازدید | 47 پست
منم با مامانم قهرم دلم نمی خواد اشتی کنم  ولی میدونم اشتی میکنم  کاش بتونم باهاش قهر بمو ...

منم اولین بارم نیست باهاش قهرم 

مامان من ی حرفای به ادم میزنه که ادمو بسوزونه و اخلاقای خاص خودشو داره و اصلنم ادم قابل درکی نیست و میگه حرف من درسته ی حرفای میزنه که میمونم از کجاش در میاره اینارو 

با همه هم کار داره با هرکدوم از بچه هام ی جوریه بحث میکنه هر از گاه 

بعد تا حد دیوانگی بهتو میبره اصلنم دهنش نگه نمیداره هرچی میخاد میگه

ی وقتا دلم میخاد از کار و رفتاراش خودمو بکشم خلاص کنم  بحثم میکنیم بعدش میام خونه تا چند روز بهم میریزم و گریه میکنم،دلمم نمیاد نرم اما میرم اخمو تخمش میبینم حرصم میگیره 

منم اولین بارم نیست باهاش قهرم  مامان من ی حرفای به ادم میزنه که ادمو بسوزونه و اخلاقای خاص خو ...

دقیقا 

مثل منی 

دلم نمیاد ولش کنم 

به شوهرم چند وقت پیش تو دعوا گفت زنت خونه نیستی با شلوار پاره با ماشین میره بیرون 

بعد برگشت به داداشم گفت البته شوهره ازش میترسه 

منظورش شلوارزاپ دار بود 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چی واقعا خب حداقل سلام بده...

ممکنه جوابتو بده

من که اگر بابام قهر کنه بام عذر خواهی میکنم سلامم میدم جواب نمیده....😕 برای همین میدونم که اگر قهر کنه تا یک ماه حداقل قهره... معذرت خواهی کن و سلام بده 😕 ببخشیدا ولی از کجا میدونی تا فردا زنده هستی... من کلا از پشت و پناه دورشو خط کشیدم به شخصه و باید رو پا خودم باشم چون وقتی هرکاری میکنم بابام وقتی بام قهر کنه بزور اشتی میکنه خدا میدونه بعدا چی میشه

سلامم نمیدی توقع داری اشتی ؟ من خیلی خس میکنم بابام دوستم نداره ولی به قول بعضیا کسی مگه میتونه بچشو دوست نداشته باشه... کلا خیلی شک کردم کسی دوستم نداشته باشه... فقط تنها نتیجم خدا هست که همیشه دودلم خدا نظرش دربارم چیه نکنه خدام... همیشه از این فکر آخرین میترسم....

اللهم عجل الولیک الفرج ، اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم اغفر المومنین و المومنات اللهم صل علی الانبیا و المرسلین، استغفرالله ربی و اتوب علیه. میدونی چقدر ثواب بردی؟ خلاقیت رو دوست دارم همه ایده ها حق تفکر رو دارند به ویژه ایده های انتزاعی ،