2733
2734
عنوان

با بابام قهرم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 4362 بازدید | 47 پست
دیشب بابامو خواهرم دعوا کردن اساسیییی معمولا یه ماه طول میکشه اشتی کنن

یک ماههههههه 😱😱😱😱😱 

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم شکست با این حرف باباش خودش میاد منت کشی ؟

(این حرفمو کلی میزنم )اگه دوست پسرامون( عشقمون همسرمون) بود خودمونو ب آب و آتیش میزدیم ک فقط ی کلمه باهامون حرف بزنه خودمون میریم منت کشی

ولی وقتی ب خانواده هامون میرسیم منتظر میمونیم خودشون بیان منت کشی 

سنگین بود برام😐متاسفم

2731
😐

خودم می دونم خیلی بچه لوس نچسبیم 

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2738

اصولا سعی میکنم با پدر و مادرم قهر نکنم..

اگه هم دلخوری باشه هیچ وقت حرف نزدن نیست.. سلام و صحبت دارم ولی سرد میشم.. بعد یه مدتم خوب میشم

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

منم بابام خودش میاد پیشم البته خودش هم اول گیر میده  

اما خب من هیچ وقت باش قهر نمی کنم فقط بعضی وقتا دلم نمی خواد کسی دور و ورم باشه.

دوس پسرم ندارم که بگم اگه اون بود میرفتم منت کشیش،خبر مرگش  

من اصلا قهر نمیکنم باهاش ولی ابحیم ک قهر میکنه میره زیر پتو بابام پتو از روش میکشه دیگه این شروع اشتیشون ولی اگ بابام هم نره چون بابام خیلی چیزا رو نباید بخور همون لحظه از رو لج ایجیم میخواد بخور ک اجیم با عصبانیت از دستش میگیره بعد بابا بهش میگه بتوچه تو ک قهری 😂😂😂اجیم هم میگ من خو میدونم اشتیم میکنیم نمیخوام بعدا حرصم بگیره چرا گذاشتم اون بخوری