2733
2739
عنوان

بهترین دستپخت را کدوم شهر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2768 بازدید | 175 پست

دستپخت تبریزیارونخوردیم  ولی یباررفتیم مسافرت شهرشون متاسفانه  رفتارخوبی ندیدیم   چون فارس بودیم  حتی جواب درستی نمیدادن بهمون

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
من شمالی ها رو خیلی دوست دارم ولی هنوز بجز میرزا قاسمی با بقیه غذاهاشون نتونستم ارتباط برقرار کنم

چرا؟مثلا فسنجون بااردک ؟زرشکپلومرغ باخورشت الوی کنارش؟

اینارم دوستنداشتی؟

البته من شمالی نیستم

یه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستپخت تبریزیارونخوردیم  ولی یباررفتیم مسافرت شهرشون متاسفانه  رفتارخوبی ندیدیم   چون ...

با ما هم رفتار خوبی نداشتن تبریزی ها 

کلا ترک ها 

نمیدونم چرا 

همیشه از عنوان کردنش میترسیدم اینجا

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
دستپخت تبریزیارونخوردیم  ولی یباررفتیم مسافرت شهرشون متاسفانه  رفتارخوبی ندیدیم   چون ...

عزیزم یه تسبیح صلوات برای دخملت میفرستم امشب

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2731
والا ما که تا حالا از این شهرستانیا چیزی ندیدیم که بخوایم بگیم خوبه یا نه😂

این شهرستانیا 

چه طرز حرف زدنه 

با خودخواهی تمام جملت رو گفتی 

تهران خودش روستا بودا 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2738
من شمالی ها رو خیلی دوست دارم ولی هنوز بجز میرزا قاسمی با بقیه غذاهاشون نتونستم ارتباط برقرار کنم

آره منم همینطور، غذا های محلیشون متنوع هست ولی  به مذاق من خوش نمیاد

دوتا فامیل شمالیم داریم اصلا دستپختشون تو غذاهای معمولی مثل قرمه و قیمه و مرغ و ... خوب نیست

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
شمالیا و تبریزی ها.حالا داستان نکنین من نه شمالیم نه تبریزی

اره ربطی به خوبی بدی قوم نداره...اشپزی یه مهارته یا دلایل تاریخی داره نمیدونم....تبریزیا ظریف کار و قشنگ پزن...بعضی,شهرا انگار سریع و بی حوصله یه چیزی سرهم میکنن

2706