2737
2739
عنوان

خونریزی با رنگ سیاه علتش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3411 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم دکترم چرا گفت چند روز دیگه صبر کن اگه خونریزی زیاد نشد از بده

خواسته خرج الکی نکنی. وگرنه باردار باشی الان نشون میده.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2728
پس ربطی به بارداری نداره؟یعنی ممکنه به خاطر بارداری باشه؟

من فکر کردم ازمایش دادید .حتما دز اسرع وقت ازمایش بدید شاید باردار باشید و برای نگه داشتن بچه نیاز به شیاف و استراحت باشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
من فکر کردم ازمایش دادید .حتما دز اسرع وقت ازمایش بدید شاید باردار باشید و برای نگه داشتن بچه نیاز ب ...

امروز میخواستم برم آز بدم ولی وقتی دیدم دیروز و امروز خونریزی حتی با کمی لخته خون دارم گفتم حتما میخوام پریود بشم و نرفتم بدم

امروز میخواستم برم آز بدم ولی وقتی دیدم دیروز و امروز خونریزی حتی با کمی لخته خون دارم گفتم حتما میخ ...

نه حتما فردا اول وقت برید تا اون موقع سعی کنید اسنراحت کنید چون کمه ممکنه لکه بینی بارداری باشه . حتی اگر شرایط دارید ازمایشگاه بیمارستانا الان هم اورژانسی انجام میدن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
شما چند روز از پریودت گذشته؟ بی بی چک نزاشتی؟

من چندذوز قبل موعدم لکه بینی هام شروع شد. راستش چون یه درصد هم احتمال نمیدم باردار باشم ازمایش ندادم. 

ایشالا که به زوذی باردار میشی عزیزم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2738
دکتر نرفتی علتش چی بود؟ خفیف هم بود؟

من دوماه پیش دوکتور رفته بودم ک باخوردن قرص کلومیفن کیست آوردم تخمدانام پرازکیست شدن حالام قرص ال دی میخورم بعضیا گفتن شاید واسه کیست یا قرص ال دی ک میخورم اینجوری شدم خیلی ام درد دارم واژنممم خیلی خیلی بدجور تیر میکشه حالام چند روز مونده پریودم خوب شدم از پریودی میرم دوکتور

2706