2737
2739
عنوان

خونریزی با رنگ سیاه علتش چیه

3407 بازدید | 34 پست

دوستان ۳ روز از وقت پریودم گذشته و با ای یو ای برای بارداری اقدام کردم و از دیروز  خونریزی خیلی خفیفی به رنگ قرمز تیره و قهوه ای داشتم ولی الان به رنگ سیاه تبدیل شده.خیلی نگرانم از این رنگ سیاه

به نظرتون علتش چیه؟

کسی تتجربه کرده تا حالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آزمایش دادی ببینی بارداری یا نه؟ خونریزی در حد پریود هست؟

نه ازمایش ندادم هنوز ولی ساعت ۱۱ ظهر بی بی چک زدم که منفی بود

نه مثل پریودم نیست خیلی خفیفتره و قطع و وصل میشه و و خیلی کم لخته های خون هم دیده شده

به نظرت واسه چیه

پس ربطی به بارداری نداره؟یعنی ممکنه به خاطر بارداری باشه؟

عزیزم یه بتا بده

من یه بار لکه بینی خاکستری داشتم دکتر گفت اول برو بتا بده

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...
2738
نه ازمایش ندادم هنوز ولی ساعت ۱۱ ظهر بی بی چک زدم که منفی بود نه مثل پریودم نیست خیلی خفیفتره و قطع ...

باید آزمایش بدی. اگه مثبت باشه که باید شیاف بزنی. اگه نه که خون پریودی هست.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
من خودم باردارشدم پریود بودم ولی همینطور ک شما گفتید خفیف و تیره بود ک دکترم گفت رحم داره برای باردا ...

منم این ماه پریودم در حد لکه بینی بود. همینجوری که استارتر گفت. پیشگیریمون هم طبیعی بود. شما چجوری متوجه شدی بارداری؟؟منم نگرانم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
منم این ماه پریودم در حد لکه بینی بود. همینجوری که استارتر گفت. پیشگیریمون هم طبیعی بود. شما چجوری م ...

من چون همیشه شدید میشدم اون ماهی ک لکه بینی بود تغییر رنگ بود ب دکترم گفتم همچنین من درد کمرم و زیر دلم خیلی زیاد شده بود ب دکی گفتم برام ازمایش نوشت گفت علائمشو داری

2706