2737
2734
عنوان

کی شلخته س کی مرتبه

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 40 پست
ادم کثیفی نیستم ولی بیشتر مشکلم با لباسای به هم ریخته س چون نه کمددیواری دارم نه کابینت انچنانی خیلی ...

از این کمد برزنتیا بگیر همه لباساتا بریز توش

هر چی خاستمو دارم،هر چی بخامم میگیرم😉خدایاااا شکررررت😚😇

یه سبد بزرگ بزار کنار خونت و اسباب بازی های دم دستی بچه رو بریز اون تو.وقتی هم که میخواد چیزی بخوره حتما یه پارچه بنداز زیر بچه. اگه از همون بچگی پارچه پهن کنید موقع خوردن بچه عادت میکنه.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

من که زدم به در بی خیالی . باردارم بچه کوچیک دارم . دست نمیزنم بیشتر از هفته ای دوبار الانم مادر شوهرم خونمون . وسط بهم ریختگی . ناراحته نیاد یا کمکم کنه

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  
ادم کثیفی نیستم ولی بیشتر مشکلم با لباسای به هم ریخته س چون نه کمددیواری دارم نه کابینت انچنانی خیلی ...

اگر کابینت کم داری بهترین کاری که میشه کرد اینه که ظرفیت مهمونی رو فشرده بچینی ولی ظرفیت دم دستی رو توی جای مناسب و غیر فشرده که موقع برداشتن و گذاشتن راحت باشی

عزیزم ما شلخته ها در واقع شلخته نیستیم نظم حاکم بر وسیله هامون پیچیده ست 😂

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑

ظرف غذا هر بار بعد غ ذا زود بشر .لباس های آویزون شده زود مرتب کن .با بچه کوچک خونه نباید زیاد شلوغ کرد چیزای اضافی رو بردار .شبا قبل خواب نیم ساعت قبل خواب هرز نه به خاطر اونا به خاطر خودت و بچه ات خونه رو هرروز جارو کن با دستمال کشی .آشپزخانه رو مرتب کن قبل مسواک هم دستشویی رو با پود لباسشویی بشر و بعد بخوابین. صبح که بیدار میشه همه جای خونه مرتبه و تمیز .تنها یک پختن ناهار میمونه و کلی وقت واسه خودتو بچه ات .

من هرشب نیم ساعت از ساعت 11 تا 11نیم تمیزکاری میکنم صبح راحتم

2706